Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemszeret már a barátom?!

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt a barátommal,eleinte jóvolt vele nagyon aranyos kedves volt,kimutatta az érzéseit,gyakran volt szex is.Ma már ugy érzem nem szeret,nincsen semmi szeretet érzete irántam ugy látom..szex téren is gyengült heti 1x vagy 2heti 1..akkor is csak mert énmondom neki,van hogy próbálkozok nàlla de nemakarja arra hagyatkozik h fáradt.Egyáltalán nem akar kettőnkről beszélni,nemtudjuk megoldani a problémát mert mintha őt nemérdekelné.Arra sem ad választ,h már nemkiván v nemszeret..tagad..de akkor miért van velem?Hogy tudnám rászedni,h oldjuk meg beszéljük meg a dolgokat..? :(
2015. nov. 3. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Na,tudjál róla,hogy oda lejár a robi...ottalszik...némikor...mindig az mondja,hogy ő engem szeret...nem téged...és azt akarom,hogy menj el.

24L

2015. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ennek komolyan nincs értelme,vagy csak én nemértem mert sz*rul van megfogalmazva!!
2015. nov. 3. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kihűlőben van részéről a kapcsolat,vagy van valakije. Állítsd választás elé: vagy megbeszélitek és változik, vagy részedről ennyi volt, mert neked ez így kevés. Ha ezt nem teszed, nem fogjátok megjavítani a dolgokat. Persze ha már egyáltalán nem szeret, akkor nem is érdemes, ezt neked kell tudnod, érezned.
2015. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én próbálok vele beszélni,de nemlehet egyszerüen..de azthiszem választania kell előbb utóbb..ugyérzem nincs értelme az egésznek,csak ragaszkodáson alapul a kapcsolatunk
2015. nov. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!