Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még olyan mint korábban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még olyan mint korábban?

Figyelt kérdés
Barátnöm 4 napja szakított velem és el is költözött. Azt mondta hogy még szeret de már nem eléggé olyanok vagyunk mint 2 barát.Egyik pillanatrol a másikra kattant el, (igaz mostanában nehéz idöszakon megy keresztül.) megbeszéltük hogy pár nap után találkozunk. Tegnap taliztunk és teljesen a visszájára fordult az egész én mondtam h tudomásul vettem amiket mondott és igaza van (ezt kellett mondanom :) Rajta látszott h már nagyon megbánta amit tett, egész este szóritotta a kezem és csokolt végig. Mondtam hogy most egy darabig biztos h ne lakjunk együtt. Adjak neki egy 2. esélyt vagy ez már nem lesz olyan? Korábban közös jövöt terveztünk

2015. nov. 3. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

mondjuk le kellett volna ülni beszélgetni(!) költözés előtt

lehet hogy a másik csávó dobta, aztán visszajönne

2015. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2orat beszelgettunk. Nem volt mas faszija ilyen szempontbol bizok benne. En is hibaztam sok mindenben de szerintem csak tul sok volt neki az egyuttlakas.
2015. nov. 3. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
felmelegítve csak a toroskáposzta jó. a kapcsi már nem lesz többé olyan mint annakidején volt. --szerintem. már nem lesz meg az a szoros kötődés, felhőtlen kapcsi, rózsaszín göd. stb.
2015. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2orat beszelgettunk. Nem volt mas faszija ilyen szempontbol bizok benne. En is hibaztam sok mindenben de szerintem csak tul sok volt neki az egyuttlakas.
2015. nov. 3. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egyszer elköltözött, máskor is meg fogja tenni. De ettől még folytathatod vele, csak ne éld bele magad, hogy örökké fog tartani.
2015. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már eljutott a kapcsolat a szakításig, amit ki is mondtatok, akkor onnantól vége. Ha újra is kezditek, sosem lesz már olyan a kapcsolat mint korábban. Az a törés mindig ott lesz.
2015. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg így jött rá, hogy mégis milyen sokat számítasz neki. Tudod, egy idő után megszokja az ember, hogy mindig ott a másik. Amikor hirtelen nincs, akkor jön rá mennyit is jelentett. Ezért egy 2. esélyt szerintem simán megér a dolog ha te is úgy érzed. Viszont ha ez lenne a 3. vagy sokadik akkor nem látnám értelmét. Így még más :)
2015. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tovább kéne lépni végre. Megpróbáltátok, nem ment együtt a szekér. Mi változott, ami miatt most menne?
2015. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!