Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyok együtt a párommal imádom imádjuk egymást de mégis zavar pár dolog.Amikor összejöttünk csuda jó volt a kapcsolatunk kb 2,5 évig komolyan mint a mesékben. Aztán meghalt az anyukája (aki alkoholista volt így nem tartották vele a kapcsolatot) a barátom teljesen megváltozott és az egész kapcsolatunk is.Sajnos rossz irányba.Kiderült hogy pánikbeteg.Én mellette álltam mindenben kapott gyógyszert most viszonylag jól van.Régen sok közös programunk volt most meg már alig alig akad, mert folyamatosan dolgozik szombat vasárnap is.Mindig van kifogása vagy az hogy fáradt vagy az hogy nincs pénzünk.Kb annyiból áll a kapcsolatunk hazajön vacsizik fürdünk és megyünk aludni.Már el akar venni feleségül de én félek hozzá menni mert félek attól hogy ha hozzá megyek megváltozik a kapcsolatunk.Szex is alig van és az se a legjobb.Szakítani nem szeretnék mert nagyon szeretem de nem tudom mit tehetnék.

én 20L ő 28F


2015. nov. 3. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
15 évesen jöttél össze vele. Még nem is éltél jóformán, és máris benne vagy egy taposómalomba. Hát, nem kellene az a házasságot elkapkodnod.
2015. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha minden nap dolgozik, nem csodálom, hogy fáradt. Te is dolgozol? Tényleg annyira rosszul álltok anyagilag, hogy éjt nappallá téve dolgoznia kell? Ez a kapcsolat így biztosan nem fog sokáig működni.
2015. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van, de "miattam"...Én 2 éve veszítettem el az Apukámat...Azóta én is észrevettem magamon, hogy enyhe depressziós tüneteim vannak: pánikrohamok, lustaság (hogy nem akarok sehova sem menni), rossz kedv, kifogások mindenre stb...Holott nálunk is szinte minden tökéletes volt Apu halála előtt.

A párom szerencsére türelmes és tudja, hogy ez a dolog nem olyan ami egyik napról a másikra elmúlik és túl teszi rajta magát az ember.

Neked is a türelmet tudom tanácsolni (mivel szereted és nem akarod elhagyni), mert mint ahogy írtam, ugyan abban a cipőben vagyok mint a te párod, és tudom mit érez...Próbálj meg neki kedveskedni, kisebb figyelmesebb dolgokkal, hozz fel ötleteket, hogy miket csinálhantánok (pl közös séta egynyugis helyen) de próbáld meg nem erőltetni a dolgokat...


N

2015. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen alig töltöttem be a 16 t amikor összejöttünk.Ő nekem az első (mindenhogyan).Én diákmunkát végzek mert mellette suliba járok.Nincs pénzünk mert nincsen családi támogatás (anyagi).Mindig felajánlom hogy menjünk el gombászni vagy sétálni nem is kell nekem pénzes dolog csak hogy együtt legyünk.A barátom apja is eléggé a barátomtól függ.Jaaj kisfiam így kisfiam ez kéne az kéne szóval nálam már vele is tele a padlás.

Az anyukája kb két éve halt meg meddig kell nekem türelmesnek lenni kedves utolsó mikor jön el az én időm?

2015. nov. 3. 13:58
 5/13 Fish1 ***** válasza:

Beszéltél vele erről? Mit mondott?

A pánikbetegsége miatt jár-e terápiára, vagy csak gyógyszerekkel tömik? (A gyógyszer az okot nem szünteti meg, csak a tünetet.)

2015. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem engem kérdeztél, de válaszolok. A te időd akkor jöhet el, ha megfelelő mértékben hozzájárulsz a családi költségvetéshez. Jelenleg úgy néz ki, hogy a párod eltart téged annak ellenére, hogy az anyja halála miatt "nincs a topon", ráadásul még az apja is a nykán lóg. Sajnálom a fickót.
2015. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13:49-es vagyok. Írok privit.
2015. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Kolompár Achillesz!

Köszönöm a válaszod de ez azért nem teljesen így van amennyit tudok haza adok. Az anya tönkre tette a páromnnak az életét házat elitta stb -barátom válasza ez volt az anyának a halálára "nem lepett meg".Temetésére se ment el.

2015. nov. 3. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a párodnak, hogy ilyen háttérrel tisztességes ember lett, aki nem csak magát tartja el, hanem (akkor mondjuk úgy) félig-meddig téged is, és családot szeretne. Lehet csűrni csavarni a témát, de nyomorból, vagy nyomor közeli helyzetből nem lesz boldog család. És most még csak ketten vagytok. Mi lesz, ha jön a baba?
2015. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csodálatos ember ezért is szeretem. Ő már szeretne babát meg feleségül is akar venni de nem tudom hogy én így akarom e.Meg hova meg mire ? Mikor nincs semmink :(
2015. nov. 3. 14:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!