Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 hónapja együtt vagyok a barátommal, viszont az utóbbi időben kissé elhanyagolt. Ezelőtt sem volt olyan, hogy pl hosszabb ideig csevegtünk volna, ha éppen nem találkoztunk, sőt, még egyszer sem hívott fel, hogy mizu, stb.. Kezdem elhagyagolva érezni magam, viszont beszéltem is erről vele, azt mondja, hogy nem csal meg, csak rendkívül elfoglalt (munka, egyetem), de a telója állandóan a kezében van, remgetegszer online és egy annyit nem kérdezne meg, hogy miújság a barátnőjével.

Van egy másik srác, akit egy éve már kb ismerek, akkor is sokat beszélgettünk (csak online), és most, hogy egyetemen szoktunk találkozni, újra elkezdtünk beszélgetni. Ő is elfoglalt, mert ez az utolsó éve már, viszont ő napi többször is rámír, szinte többet törődik velem, mint a barátom, és nekem is szimpatikus a srác.

Egyébként mostanában "jött a képbe" a második fiú, miután elkezdtem gondolkodni a szakításon, mert nem bírom, hogy sokszor sírok is a barátom miatt, hogy csak ennyit jelentek neki. Élőben viszont törődik velem, de sokszor kérlelni kell, hogy had láthassam már végre. Szűz vagyok még, de nem siettet a barátom. Ő 25, én 19, a második srác 21 éves. Ti mit tennétek?


2015. nov. 3. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes beléd barátod. Érdemes lenne mindenről beszámolni neki hátha változik. Ha nem szakíts ha nem érzed jól magad.

Nem számít megcsalásnak.

2015. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy túlzottan fontos lennél a pasidnak. Ismerem a fajtáját... Csak azt nem értem miért akar az ilyen barátnőt magának... Amúgy, ha csak dumálgatsz a másik sráccal, az nem megcsalás!
2015. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem számít megcsalásnak, de ami kettőtök között van- egész két hónapja-, az nem is kapcsolat.


Érdemes még most véget vetni ennek az egésznek, két hónap még rövid idő, jobb nem túlhúzni a semmit. Ha már most hanyagolva érzed magad, mire számítasz később? Egy párkapcsolatban nem szabad sírni a másik miatt, ha már a legelején megtörténik, akkor az szerintem elég egyértelmű, és neked is annak kell lennie.

2015. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vagy neki fontos. Nincs túl sok értelme vele lenned.
2015. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!