Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Elég érdekes történet

Figyelt kérdés
Egy harmincas éveiben járó férfi miért mond olyanokat egy 18 éves lánynak hogy tudnék veled mit kezdeni, milyen jól nézel ki stb, holott látszólag minden tökéletes, gyerekek, feleség, pénz stb minden megvan és ezzel mindig dicsekszik is. Ez csak a látszat lenne hogy minden tökéletes, vagy tényleg tetszik neki a lány, vagy csak megfektetné vagy kiváncsi a lány reakciójára és hülyítésképpen mondogatja? Mások előtt nem bókol, csak ha kettesben vannak. Egy barátnőmnek szeretnék segíteni.
2015. nov. 3. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs jó hírem, a megfektetni + hülyíteni kategória.
2015. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2015. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 BlackSword ***** válasza:
Leépíti a csaj önbecsülését, és egy önként vállalt szeretői státuszba taszítja... A csaj a leépített önbizalma miatt nem is fog lelépni sem...
2015. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a lány, de csak egy numerára, vagy igazából még arra sem, mert akkor nem fröcsögne neki a családról stb. Inkább nagyképű és azt hiszi mindenki alá feküdne. Legalábbis te...azaz a 'barátnőd' szívesen. 21L
2015. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mi van ha otthon mennek jól a dolgai és ezért csinálja ezt..
2015. nov. 3. 18:54
 6/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rólam van szó, ha rólam lenne elmerném mondani.. :)
2015. nov. 3. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy férfinek otthon jól mennek a dolgai, mindene megvan, felesége, gyereke, pénze, még szívesen megfektet(ne) fiatal leánykát. Aztán lehet, hogy sose tenné meg valóban, csak eljátszik a gondolattal, de az is lehet, hogy ha módja lenne rá, akkor megtenné.
2015. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg elég mindennapos történet :)
2015. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 29N vagyok. Az egyik ügyfelem 50+F. Amikor megyek hozzá ügyet intézni, mindig nyomatja a szövegeit, hogy tudna velem mit kezdeni. Férfiból van. Ennek semmi köze ahhoz, hogy otthon hogy mennek a dolgai. Egyszerűen a látványtól beindul a fantáziájuk. És itt jön elő, hogy ki férfi, és ki pasi. Egy férfi megáll azon a szinten, hogy szóban "inzultál", a pasik (hímnemű gyerekek) meg tényleg meg is akarnak fektetni, de vlsz csak egy alkalomra kellenek nekik a nők.

Egyébként felnőtt emberek a helyén tudják kezelni a szexuális töltetű incselkedést. Én is ezzel az ügyfelemmel ugyanígy visszapoénkodok, és jól elröhögcsélünk magunkon :)

2015. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem elég bunkó dolog viszont, hogy mások előtt már nem mer bókolni csak ha kettesben vannak..
2015. nov. 3. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!