Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ezt kibírni? : /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt kibírni? : /

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe nagyon szerelemes vagyok csak az a baj, h ő nem belém:(...tudom, h nem érdeklem, mert elég egyértelmű jeleket ad pl.: letiltott msn-n..stb:(..de amikor meglátom a suliban akkor meg oda akarok menni ahol ő van...annak ellenére, h tudom, h nem érdeklem..:(de el sem akarom felejteni, mert szeretem....de vmilyen szinten meg elakarom, mert tudom, h ennek nincs értelme:(...nagyon sokat szenvedtem már miatta és sztem fogok is:(...mit tegyek?:(

köszi a válaszokat:)15/L


2010. márc. 18. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, találtam mást és egy nap alatt elfelejtettem holott előtte egy hónapig szenvedtem míg kimondta hogy vége, most azzal vagyok akit találtam és elég semleges vagyok mind2 iránt, így jó bár elég szemétség
2010. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Felejtsd el nyugodtan, mert aki letilt azt tényleg egyáltalán nem érdekled, sőt. Kösd le magad vmivel (sport, buli, olvasás) és legyél nyitott mások felé, hátha nemsokára jön vki, aki kitörli őt a buksidból.
2010. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lóF***t! Menny oda hozzá legyé belevaló csaj és mond meg a szemébe, hogy héj bunkó tetszel nekem!

Erre tuti nem tud mit modani : D

2010. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám ilyen idős koromban:S Én is nagyon szerettem. Őt szerettem eddig a világon a legjobban. Szoktam rá gyakran gondolni. Nekem kb másfél év kellett mire elfelejtettem. Tudom, hogy milyen nehéz lehet.

Én sem érdekeltem a srácot, de rá pár év múlva már elkezdtem érdekelni.

Az egyetlen dolog amit tudsz tenni, hogy lefoglalod magadat valamivel és elkezdesz más fiúk iránt érdeklődni és előbb utóbb csak elfelejted.:) Sok sikert és kitartást:)

2010. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

fogyókúrázz... sportolj sokat, főleg fenékre ;) az fontos testrész

és adjál magadra, viselj divatos cuccokat és tuti felfigyel rád... valószínűleg az a baj h még nem tetszel neki

2010. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolso valaszolonak...hat ha a kinezetem miatt tetszenek valakinek, es nem azert mert olyan vagyok, amilyen(belso tulajdonsagok), hat azt egy az egybe dobnam:)...

kedves kerdezo...en is igy vagyok...a fiu, aki tetszik, a legjobb baratom...es en 2 eve szenvedek emiatt a viszonzatlan szerelem miatt....az a legnehezebb, mikor mas lanyok megbantjak, es en kell vigasztaljam...vagy amikor megyunk egyutt valahova, masok kerdezik 'ti jartok?' s azt felelem, hogy 'nem, csak baratok vagyunk'...remelem sikerul tultenned magad rajta...nekem 2 ev alatt nem sikerult...:((

2010. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Szép meg jó, hogy a belső a fontos, de a külsejét látod meg először valakinek ,és ott dől el az első benyomáskor, hogy tetszik-e vagy sem. Ez van, ne legyünk már álszentek...
2010. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolso...egy masik kerdezonel, nem veled beszeltunk ugyanerrol?...nem alszenteskedes...olyan is van, hogy egy fiu es egy lany, talalkoznak, elsore nem jonnek be egymasnak(kinezet alapjan), de idovel megismerik egymas tulajdonsagait, es egymasba esnek...:)
2010. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, tuti, hogy nem beszéltünk. Én sem azt állítom, hogy csak a külső az egyetlen tényező, de ha elsőre unszimpatikus nekünk valaki, akkor abból nehéz fordítani.
2010. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nehez, de LEHET:)
2010. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!