Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátaláltam a g-pontra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok párom 20! másfél éve vagyunk együtt! év eélek szexuális életet a mostani párom előtt 1x szexeltem...! egyszer sem élveztem még el szex közben tehát nem volt hüvelyi orgazmusom! Még csak nem is éreztem semmit ott belül viszont a szxet nagyon élvezem.. és csiklón keresztül mindig el tudok élvezni! tgenap átmentme barátomhoz és el kezdett ujjazni hogy hátha történik valami, és rátalált egy pontra ahol nagyon jó volt és kérdeztem h ott mit érez... és aztmondta hogy, hát ott csont van meg érez egy olyat mintha egy kis izom lenne ott... létezik hogy az a g pont volt? és akkor hogy izgasson ott, hogy el is élvezzek? köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 18. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
2010. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eljen, ra
2010. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bebizonyították már h nem létezik a g-pont... sajnos:(
2010. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. buta vagy.
2010. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Talált süllyedt.

Ha a kukijától nincs meg ez az izgalom, akkor az aktus előtt izgasson fel kézzel, hátha, úgy menni fog:)

2010. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-dik te ennyire sík vagy látod:) olvasgass mielőtt hülyeséget írsz:) am igen megtaláltátok a g pontot:) gratulálok:)
2010. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BINGOOO

Hogy izgasson? Kisérletezzetek, hogy nektek hogy a legjobb! Amúgy ha a hasadon fekszel, és hátulról dolgozik rajtad, akkor pont oda irányul a farka is elvileg, szóval a következő lépés hogy azzal találjátok meg :)

2010. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!