Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet fogni egy fiún?

Figyelt kérdés
Ez most lehet hogy hülye kérdés, merthát mit?a f*rkát. Oké de még csak egy hete járunk, és én még nem akarok odáig elmenni. De amikor a simogatásra kerül a sor, ő a fenekemet és mellemet, a hasamat szokta. De én mit? Légyszi segítsetek. 15/L
2010. márc. 18. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem a párom derekát fogni. Abban semmi perverz nincs, nem megbotránkoztató, bizalmat sugároz és megnyugtató :)
2010. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj neked is csak fogdosni

csimogsd,csókolgasd,...

2010. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

fülét:) simogasd a haját,

fogd a hasát, nyakát puszilgasd

a fenekét is fogdoshatod

2010. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. márc. 18. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

egy hét után?

a kezét lehet fogdosni...

ha 15 éves lenne a lányom és valami nyomoronc egy hét "járás" után a fenekét meg a mellét fogdosná törném a kezét

2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xD De mi nem egy hete ismerjük egymást. Kiskorunk óta nagyon jóban vagyunk. :)
2010. márc. 18. 21:48
 7/8 anonim válasza:
100%
ehh :D nekem a lányok állandóan imdáták a hasamat , és a hosszú hajatam :) és hozzá kell tennem hogy tényleg szép barátnőim voltak :)^^
2010. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha nem ad sokat a tisztálkodásra, biztos akad rajta egy két hajtetü, vagy netalán bolha, kullancs stb.
2010. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!