Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a családommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a családommal, ha így viszonyulnak a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, aki nagyon rendes, dolgos, ügyes és érett felfogású. Maga a tökély. Viszont (minden negatív értelmet félretéve) paraszt ember. Ezt ő is így vallja magáról. Mezőgazdaságban dolgozik, tehenészik stb. Így nyilvánvaló, hogy a külsője nem egy öltönyös krapekra hajaz. És bár nekem tetszik a külsője is, tudom, hogy a családom ezzel nem szimpatizálna.

Mit tehetnék ezért? hogy ne a külsőségekre menjen rá a dolog? Szinte biztos vagyok benne, hogy belekötnének és így nem is akarom őt bemutatni nekik... félek, hogy a negatív szemléletük miatt megromlana a mi kapcsolatunk is.

25/L


2015. nov. 14. 15:30
 1/4 Kkicsii ***** válasza:
100%

Átérzem, az én anyukám is ilyen, annyi különbséggel, hogy neki egyik barátom sem tetszett eddig sem, mindegy milyen ember, mivel foglalkozik stb. 19 éves vagyok, de a 24 éves nővéremmel is ezt csinálja, aki pont emiatt be sem mutatta neki, csak a velünk lakó mamánknak, mert ő bárkit elfogad.

Nagyon fojtó érzés az biztos. Nekem most lett pár napja egy barátom és szinte rettegek vele együtt lenni, mert félek, hogy mamámon kívül azt mondja majd, hogy mutassam be anyukámnak is. Pedig többször is próbáltam vele megbeszélni (A nővérem nevében is), hogy nagyon rosszul esik, mikor csúnyán beszél a barátunkról, de vagy meg sem hallgatott, vagy leordította a fejemet.

2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is válogatósak, ne foglalkozz velük, esetleg a barátodat készítsd fel belőlük, ha bemutatásra kerül a sor, hogy ne vegye fel, ha belekötnének.
2015. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 éves, felnőtt ember vagy.

Miről beszélünk?

A te életed, a te döntésed, mit csinálsz az életeddel,kivel fekszel le,kivel mit csinálsz.

2015. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én szüleim anno csúnyán visszaéltek azzal, hogy rájuk voltam utalva anyagilag és nem volt stabil munkám/jövedelmem. Két kapcsolatom után nem akartam addig senkit, amíg nem tudok elköltözni tőlük végleg, úgy, hogy ne kelljen visszakönyörögni magam. Ezért vagyok évek óta egyedül. Mostanra jött össze a pénz, és a munka is, de ha rajtuk múlt volna, ez soha nem valósul meg.

Nem tudom, a kérdező még velük él-e vagy már külön.

2015. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!