Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy másik sráccal megyek konditerembe?

Figyelt kérdés
A barátom nem jár, viszont én szeretnék fogyni pár kilót. Van egy srác, akivel szoktam néha neten beszélni, meg suliban néha-néha látom, mert ugyanarra a karra járunk. Felvetette, hogy járhatnék abba az edzőterembe, ahova ő is, meg megmutatna néhány gépet, hogyan kell használni, cserébe süssek neki sütit (mert jól tudok sütni). Ez megcsalásnak számít? Mesélek majd róla a barátomnak, persze, de nekem amúgy ez a kondis srác nem jön be, de nagyon jófej.
2015. nov. 14. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
ez még nem megcsalás egyenlőre
2015. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

A barátság nem megcsalás. Viszont, azt ne felejtsd el, hogy férfi-nő barátság nem nagyon szokott működni. Biztos vagy te abban, hogy ez a kondis srác nem akar tőled valamit?

27F

2015. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát a csávó nem a sütiért mutatja meg a kondigépeket, az biztos.
2015. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
A srácot nem zavarja, hogy van párod, tuti nem puszta jószándékból akarja hogy menj. Akar téged.
2015. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem meg csalás addig még nem történik semmi,de a barátodnak mond meg.Ha nem mond meg akkor valahol mélyen te is tudod hogy fog történni valami ami már megcsalás lesz.
2015. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért ez szerintem jogosan nem fog jól esni a barátodnak, független attól, hogy nem megcsalás.
2015. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bonyolult az ilyen, mert (főleg) a srác többet fog akarni. Szóval keménynek kell lenni és tisztázni a dolgokat. Szerintem úgy ok.
2015. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!