Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy ez közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ez közelebb áll a megcsaláshoz, vagyis inkább áruláshoz, mint bármi máshoz?

Figyelt kérdés

Szóval 1 évet voltunk együtt, más országban éltünk előtte, de gyakorlatilag összeköltöztünk. Pár hónapja gondok akadtak, nem nagyon bíztam benne, amiről ő tehetett is, mégis neki voltak féltékenységi rohamai. Aztán elkezdett szakítgatni heti rendszerességgel, ekkor azt mondtam, hogy elég legyen.


Pár hete mégis írt, hogy találkozzunk, és töltsünk el 3-4 hetet együtt, szóval leszögezhetjük, hogy nem egy baráti kávézgatás volt kitűzve. 0kay. Tegyük fel, hogy október 24én este van egy beszélgetésünk facebook chaten, ahol megbeszéltük, hogy ki hány emberrrel volt ez alatt az 5hét külön töltött idő alatt. Aztán mondom neki, hogy én csak olyan feltétellel találkozok vele, ha nem randizgatunk mással. A beszélgetés:

[19:18:12] A: még mindig találkozgatsz a sráccal?

[19:31:43] A: Hogyha találkozunk

[19:31:49] A: akkor meg tudod vele szakítani a kapcsolatot?

[19:31:51] A: teljesen, nem úgy mint anno Robival.

[20:33:52] A: nem kötelező

[20:33:54] A: de ha nem vagy benne ebbe, akkor én nem szeretnék találkozni veled, nem látom értelmét.


[23:27:32] K :Erre van egy válaszom. Szeretnék még rajta gondolkozni, de amint megvan, leírom... Valószínűleg ma éjszaka vagy holnap reggel. (note: más időzóna. Nála kb este 6 óra ekkor.)

--kis szünet---

[2:32:40] K: össze vagyok tőled zavarodva

[2:33:01] K: kell az éjszaka, hogy átgondoljam

[2:34:04] A: most ez mit jelent?

[2:34:29] A: … "kell az éjszaka, hogy átgondoljam"

[2:33:16] K : nem tudom, hogy milyen realitásban vagyunk, te meg én.

[2:35:25] K : majd később írok, de most találkozok a barátaimmal.

[2:36:05] K : Komolyan le kell holnap ülnöm és leírnom a gondolataim

[2:36:14] K : Nem hiszem, hogy megértesz.


Szóval ezután az történt, hogy ő elment egy sráchoz, akivel ez alatt a pár hét alatt már viszonya volt és lefeküdtek. Ez 2 héttel későpbb derült ki. Mivel nekem biztonsági okokból nincsenek mentve beszélgetések, így ő azt mondta, hogy azért csinálta ezt, mert még nem beszéltünk erről, hogy ne randizgassunk másokkal, ha már találkozunk. Én emlékeztem, hogy aznap este már 2jára beszéltünk róla, amikor is megtette, de időt kért, aznap estét- ugye pont akkor feküdtek le. Szóval elhittem neki, hogy úgy zajlódott le, ahogy ő mondja, és nem beszéltünk. Nyilván én is emlékezhetek rosszul. Ő magától semmit nem mondott el, tagadott sokáig mindent, csak akkor vallotta be, amikor belekeveredett a hazugságába.

Viszont tegnap megtaláltam ezeket a beszélgetéseket, mert pont lementettem a másik gépemre Isteni sugallattól vezérelve... és ez igencsak más színt ad a dolgoknak. Ez így sokkal undorítóbbá teszi,mert végülis nem válaszolt a kérdésre, de tudta, hogy másnap igennel fog válaszolni, szóval ebből kiindulva aznap este is igen volt a válasza, csak halogatta, hogy még le tudjanak feküdni. Nekem így sokkal inkább megcsalásnak számít, mert bár nem voltunk együtt, de egyértelműen az, ha összeköltözik az ember pár hétre, nem csak baráti dolog, pláne úgy, hogy beszélgettünk rla soka, hogy mit kell másképp csinálni a párkapcsolatban.


2015. nov. 23. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ennek így nincs értelme, engedd el és keress egy normálisat. Jó látod, nem akar melletted megállapodni, hát hagyd, kár az időt erre a kapcsolatra pazarolni. Ez olyan se veled se nélküled helyzet, ami csak annak a félnek fáj igazán aki szereti a másikat. Itt gondolom most te vagy az.
2015. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen.

Csak eléggé szarul esik, hogy én elég jól bántam vele az egy év alatt. Nem hazudoztam, nem csaltam meg,semmi. Róla ezt nem lehet elmondani, aztán amikor újra lehetne kezdeni, akkor is több csávóra vágyik egyszerre valszeg.

Az a baj, hogy ő azt mondja, hogy amit akkor csinált-és hogy nem magától mondta el-, azzal nincs gond, persze nem volt 100% tisztességes, de mivel nem voltunk együtt, így semmiség. De van egy olyan érzésem, hogy ez manipuláció részéről.


Ezért írtam ki a kérdést. Szeretnék semleges válaszokat kapni.


Köszi a válaszod Zsu

2015. nov. 23. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Célszerű már a legelején tisztázni, hogy kinek mi fér bele egy kapcsolatba, akkor nincsenek meglepetések. Én is elkövettem ezt a hibát, hogy ami számomra egyértelmű, az a másiknak egyáltalán nem :-(

Én nem kezdek mással soha, ha van vki, a lány játszik Veled, ez egyértelmű. Nekem ennél sokkal kevesebb sem fér bele és nem elvárásból, hanem egészen egyszerűen nincs is semmi ingerenciám rá...

2015. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor kapcsolatban voltunk, a megcsalást csóktól vettük. Persze ő ezt is áthágta anno. :D
2015. nov. 23. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:

De ugye ő arra hivatkozik, hogy nem voltunk kapcsolatban, így ő nem csalt meg. Hazudott, de nem csalt meg.


Szerintem ez megcsalás, és igazából erre irányul a kérdésem.

2015. nov. 23. 15:38
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
nem tök mindegy, mikor történt, hogy történt?! Nem bízol benne, így nincs értelme az egésznek.
2015. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rd l ezt a nőt,soha nem fogsz benne megbízni ezért ebből soha nem lesz jó kapcsolat. Nem először volt hűtlen ha jól vettem ki a beszélgetéseidből:"áthágta a csóknál a hűtlenség fogalmát" a kérdésedből még az is lejön hogy dugott egy ucsót a csajod....undorító,számító és mocskos. Feltételezem hogy még érdek is ez a nő. Felejtsd el, rossz ez a csaj.
2015. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"ő elment egy sráchoz, akivel ez alatt a pár hét alatt már viszonya volt és lefeküdtek."-csapnám ki azonnal az ilyen sunyi ringyót! Vajon mit csinált annál a másiknál? Mi alapján nem tud dönteni??? Pfújjj. 27 N.
2015. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!