Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elméleti kérdés! Mi lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Mi lenne, ha ezt csinálnám? Te megtennéd? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát mégegyszer: SZIGORÚAN ELMÉLET, nem akarom megtenni!


Azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha csinálnék egy hamis msn-t, egy idegen lány képével, és felvenném a barátomat, majd elbeszélgetnék vele, esetleg próbálnék vele flörtölni. Nem vagyok rá féltékeny, csak kíváncsi lennék, hogy beszélget egy idegen lánnyal - aki esetleg még szép is.

Te megcsinálnád ezt a pároddal? Ha igen, ha nem, miért? Milyen ember szerinted, aki ilyet csinál?


ui.: még mindig elmélet, és egyáltalán ne tervezek semmi hasonlót :)


uui.: azért szögezem le ilyen sokszor, hogy elmélet, mert vannak analfabéták az oldalon, akik egyből elkezdenének oltani, pedig szándékomban sincs semmi ilyesmi, csak ilyen hülyeségeken filózós alkat vagyok :)


2010. márc. 20. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
én megtettem mert előtte esküdözött miután nem jött el a talira h nem keres más stb... hát megbukott most épp könyörög nekem meg nem érti h mi a baj azzal h levelez vkivel
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
éne gyszer csináltam iylet. volt 1 lány akivel össze akartam jönni még 3 éve aztán mindig azt mondta h neki időre van szüksége...1 éven át..h bejövök neki csak idő kell neki. énmeg felvettem msn re egy hamis képpel, azonnal rácuppant a srácra és elmondta h miket gondol rólam:S hát nem esett jól, de legalább megtudtam az igazságot és továbbléptem.
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem tenném meg, mert teljes mértékben azt bizonyitanám be, hogy nem bizok benne. És ha elképzelném magam az ő helyébe, nagyon rosszul esne a dolog, talán szakitanék is egy ilyesmiért. Személy szerint nagyra becsülöm a bizalmat és egy ilyesmit nem tudnék elviselni :)
2010. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én nem tenném meg barátnemöl mer ismerem és tudom h a nem valódi énemet elküldené a francba:D de azét be próbálom:D utána meg be másolom:D
2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Aki ilyet csinál az féltékeny,nem is kicsit,már a beteges felé hajló.Másrészt egyszerű empátia és máris megérted,hogy mit érezne a barátod,ha így becsapnád.

Gondolj bele abba,hogy veled teszi ezt és esetleg idegen,jóképű srác képével irogat neked szépeket,amik neked jól esnek megköszönöd,de eszed ágában sincs megcsalni vele a párod.A barátod viszont kiakad,hogy miért flörtölsz idegen sráccal és leleplezi magát.Nem durranna el az agyad és küldenéd melegebb éghajlatra,hogy a nénikéjével szórakozzon?

2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek az előttem lévővel, ez féltékenység. Ha egy kapcsolatban valaki ilyen lépésre szánja el magát, ott komoly gondok vannak, nem is érdemes folytatni.
2010. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Minek magyarázod tízszer,hogy nem akarod megtenni?Ha eszedbe jutott akkor akarod.Nagy hülyeség amúgy.Ha nem bíznék a csajomban én nem próbálkoznék ilyennel hanem otthagynám.
2010. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha megköszöni a bókokat, abban még nincs semmi szerintem, és igen, semmi rossz nincs abban sem, ha valaki levelezik valakivel. :)

Én úgy "terveltem" ezt a dolgot, hogy két-három alkalom után nem is lépnék fel a kamu msn-nel, és nem is mondanám meg a páromnak, hogy én voltam, amiről nem tud, nem fáj neki alapon :) Én bízok benne, hogy nem lenne semmi extra, így tuti megmondaná, hogy barátnője van, bocsi. :) Legalábbis remélem, hogy ez lenne :D

Azért is elméleti a kérdés, mert azért talán egy icuripicuri egészséges féltékenység lehet, hogy mégis bennem van és talán félek, hogy mégis lenne bármi... Persze józan ésszel tudom, hogy nem, de azért... na :D :S

2010. márc. 20. 22:49
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet, mert amikor még sokkal (!) fiatalabb voltam csináltam egy ilyen hülyeséget, amiből nagy harag és utálkozás lett. Évekig gyötört a lelkiismeret furdalás, mert én nem akartam senkinek rosszat, de minden a legrosszabb módon sült el.:(
2010. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én már megtettem csak nem msnen,hanem egy idegen telószámmal.a barátom belebukott a dologba,"érdemes" volt próba elé állítani...jók voltak a megérzéseim,sajnos
2010. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!