Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasi nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt.

Együtt is élünk.

Hetente 1-szer vagy kéthetente van szex.

Ritkán van, hogy többször.

Folyamatosan fáradt, a tv előtt is nagyon hamar elalszik.

Én megértem őt, de azért remélem ez csak egy ilyen időszak, mert bár türelmes vagyok, de féltem a kapcsolat jövőjét. Mert ha ez van most, akkor mi lesz a későbbi években?


2015. nov. 27. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
örülj annak hogy nem kívánja a szexet!
2015. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

mit dolgozik?

volt valami változás ami ezt hozta, vagy egyik napról a másikra jött? (gondolok itt új munkahelyre, munkahelyen változás, új állat......)


22F

2015. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Megunt.
2015. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Fizikai munkát végez. Ha belegondolok az elejétől kezdve nem volt az a "nagy étvágyú" ilyen téren.

De a heti 3 megvolt.

Kb. 2 éve van ez hogy heti 1-2 alkalomra csökkent.

Mostanában meg még kevesebb.

Már többször beszéltem vele erről, hogy mi a gond, és ,hogy változtatni kellene.

Ígéri folyamatosan, hogy változtat, és hogy szeret, nem akar elveszíteni...de változás akkor se sok történik sajna.

Nem azt kérem tőle, hogy mindennap legyen,megelégednék én a heti 2-vel.

Mindenkinek lehetnek fáradtabb, esetleg stresszesebb időszakai, ezeket meg kell érteni, meg alkalmazkodni.

De ha hosszabb időn át ez fennáll, akkor az szerintem nem tesz jót a kapcsolatnak.

Hisz még fiatalok vagyunk 30 és 34 évesek.

2015. nov. 27. 09:12
 5/23 anonim ***** válasza:
Fáradtság, stressz, vitaminhiány, napfényhiány, mozgáshiány.
2015. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
és mit mond miért kevesebb a vágya? valami indoka csak van...ha tudjátok a probléma okát akkor tudtok rajta változtatni...
2015. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Csak a fáradtságra hivatkozik, de látni is rajta mindig, hogy fáradt.

Ezért is vagyok megértő és türelmes, de hétvégenként is ez a helyzet.

Vagy amikor kicsit kevesebb a munka.

2015. nov. 27. 09:33
 8/23 anonim ***** válasza:
4 év után a heti 1-2 ilyen fizikai munka mellett nem tragédia szerintem. Ha gyereketek lesz, hidd el, ez drasztikusan csökkeni fog ;-)
2015. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki ilyen aszexuális töketlen itt?

Baromi kevés, 15 év után is naponta kívántam a párom; 14 órákat dolgozok, rohadtul elfáradok, de most is naponta kívánom. Ha egész nap együtt vagyunk (pl. hétvége), akkor 2-5 szex mindig van.

Eleve nem is ülök le a TV elé, a párommal vagyok, nem fogok egy együttlét helyett agymosást bámulni. Istenem, milyen emberek vannak :-P

2015. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
En ezt nem ertem. A parommal mi hulla faradtan is egymasnak esunk. Ha problemaink vannak akkor is. Ezek mind kifogasok masoknal. Nalunk minden van szex. Kiveve ha a parom sokaig dolgozik es en mar alszom. Neha beiktatunk pihenonapot mert szukseg van ra. De tenyleg nem ertem ezt. Marmint a keves szexet. Beszeld meg vele mi is igazabol a baja. Meg lehet mar lusta hozza volt ilyen exem...
2015. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!