Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar, ha egy nő szőrös ott?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nagyon eros ott lenn a szőröm, borotválni nem szoktam, nem is akarom, mert par ora es tiszta Borosta lesz az egesz, érdes... Stb.


Havonta járok kozmetikushoz, de akkor is csak a bikinivonalat szedetem le, tehat kozepen megmarad (egyszer az egeszet leszedettem, de nagyon fáj). Kózepen nyilvan szoktam vágni a hosszából.


Viszont ugye mivel havonta tudok kb kozmetikushoz jarni, igy a 3-4. héten már szőrös/kezd szőrösödni megint. Nagxon feszélyez ez a dolog, nem merek nemi életet se élni...


2015. nov. 28. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavaró. Főleg ha a párod szeret és kíván, nem fog ezzel foglalkozni :)
2015. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért trimmeled, ugye?
2015. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szexelni, akkor találtál okot, ha meg igen, lesz akit ez nem zavar. Ízlések és pofonok.
2015. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. A partnered megfogja érteni. F
2015. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én borotválom, nyáron szoktam gyantáztatni olykor az egészet.

Én nem borotválgatom 2-3 naponta, hogy mindig sima legyen meg stb. A férjemet nem zavarja, nem foglalkozik vele ha szőrösödik ott lent, ugyanúgy kíván ígyis, meg úgyis. :)

2015. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy normális férfi önmagadért fog szeretni, nem azért, mert csupasz odalent. Egyáltalán nem zavaró. Az ember amúgy is szőrösnek születik, ez a természetes állapotunk.
2015. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
hát azért a dzsungel már ízléstelenség határait feszegeti.
2015. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
#7 az ízlés koronként változik. Nem volt szó itt ápolatlanságról.
2015. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én magamnak gyantázom/epilálom, ezzel is meg kell várni, amíg elkezd nőni. A párom látott néha göndören is, hogy oldalvást már kezdett szőrösödni, és ugyanúgy szexeltünk, mint egyébként. Normális férfit ez nem zavar. A borosta sem, de az sem, ha látja, hogy rendszeresen ápolod és most jelenleg várod a lehetőséget.
2015. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha levágod hajvágó géppel (nem nullással), hogy ne legyen dzsumbuj. Az szerintem a legtöbb férfit nem zavarja, főleg ha már fel van izgulva és áll a péló.
2015. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!