Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léptetek ki többéves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek ki többéves, komoly kapcsolatból és miért?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat várok olyanoktól, akik megszakítottak már többéves komoly kapcsolatot, amibe már be volt tervezve, eljegyzés,házasság, ilyesmi, akik már együtt éltek... hogyan lett vége és miért döntöttetek így? mennyire volt nehéz és milyen azóta a viszonyotok a másikkal?
2010. márc. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Alt+F4
2010. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja miatt,túl sokat belhézott és én már nem bírtam,elég nehéz volt,de megértette,baráti viszonyban vagyunk.
2010. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andrewka ***** válasza:
100%

Én sajnos nem mertem meglépni, túlzottan szerettem, ellaposodott a kapcsolat. Hétvégente tudtunk csak találkozni akkor is nehezen, mert suli mellett dolgozok is, aztán jött egy nagy dumás srác aki behülyítette és megcsalt. Egy ideig nem beszéltünk aztán újra próbálkozott volna, volt pár kósza numeránk, de mindig kettőnk között vívódik. Mostmár beletörődtem vagy nem is tudom. Már tudom h nem működne. Beszélünk neten, de nem találkozunk.


22/f

2010. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kiderült, hogy srác és farka van 24/f
2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak kiléptem az ajtón...és rám csapta :D
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 évig voltunk együtt, nem indult komolynak a részemről,annyira nem is tetszett, de gondoltam megpróbálom, mit veszíthetek vele, maximum lesz egy jó kapcsolatom .. aztán beleszerettem, persze fordult a kocka és én lettem máraz odaadóbb (eleinte nem így volt), kezdett elhanyagolni, proli módon viselkedni, ezekután bocsánatkérések tömkelege, nem lesz több ilyen sms-ek stb, aztán kezdődött minden előlről. Én léptem ki belőle, mert úgy gondoltam, hogy nem kell mindent elviselnem, fiatal vagyok még.. nehéz, még mostis, összeszorul a szivem, amikor meglátom, de nem beszélünk már .. utána még összejártunk szex, de ez nem épp a legmegfelőbb módszer a felejtésre..

SOKAT ALUDNI, SOKAT BARÁTOKKAL, ELJÁRKÁLNI, BULIZNI, FLÖRTÖLNI, mindegy csak minél kevesebb időd legyen agyalni az egészen .. 21/L

2010. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 StephanieXx ***** válasza:

Szia!


EGyütt éltünk.Szerelem volt eslő látásra...imádtam.MIndenki ellene beszélt,hogy nem hozzám való,mi ennek ellenére terveztünk az esküvőt:)Párizsban lett volna:) Minden szép volt,majd sajnos egy családi probléma miatt (anyukám beteg lett),nem tudtam feldolgozni,így pszichés tüneteket jelentkeztek nálam.Gyakori vizelési inger,nem kívántam a szexet...

Minden nap bántott,és azt mondta,hogy csak kitalálom.Az egyik nap,mondta,hogy "vagy lesz szex,vagy megcsallak"...késöbb meg is ütött( nem csak egy pofon volt) Fel akartam jelenteni a rendőrségen,de felhívott az anyukája sírva...nem volt szívem megtenni..

Azonnal szétköltöztünk.( vagyis én el)

AZóta,nem beszélünk,ő ki akar békülni,és soha többet.

2010. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!