Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szuper exbarátnővel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuper exbarátnővel hogy vehető fel a verseny?

Figyelt kérdés

A barátommal évek óta együtt vagyunk, de így is kisebbségi komplexusom van az egyik exe mellett.

Rendes lány, el lehet vele beszélgetni, csak épp túl tökéletes.

Nagyon szép, jó családból származik, van pénzük...Időközben férjhez ment egy sráchoz a baráti társaságból, szóval nem a párom miatt vagyok féltékeny, hanem mint ember van kisebbségi komplexusom.

Mi nem állunk jól anyagilag, alapból szegény családból származom. Volt egy minimálbéres állásom, ahonnan most karácsony előtt szépen kiraktak, így most egy minimálbérre (páromé) vagyunk ketten. Náluk a lánynak nem kell dolgozni, tehetős a férje.

Ebből kifolyólag nincsen olyan sok szép ruhám meg drága kozmetikumom se.

Most meg a párom bankkártyájáról levontak a kajára szánt pénzünket, valahogy ki kell okoskodni, mit eszünk a hónap további részében.

Most is hívtak minket hozzájuk a hétvégére, meg hogy mennek korcsolyázni, menjünk velük.

Én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki nem tud korcsolyázni az egész társaságban :(


2015. dec. 4. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint, rendes velem a lány, csak kicsit furán érzem magam, mikor felmerül, hogy menjünk ki együtt, aztán bemegyünk vásárolni, és neki sminkből is csak MAC, Chanel, YSL az érdekes, én meg tátom a szám, mert nekem erre nincs
2015. dec. 4. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:
nagy hiba lenne versenyezni vele ahelyett, hogy magatokra figyelnél.
2015. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ati_74 ***** válasza:
mit foglalkozol ennyi hülyeséggel? :) ha szeretitek egymást, ezek pont nem számítanak... ruhák és ilyen-olyan cuccok, mind külsőség, amitől boldog leszel az mind belül van
2015. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy szép meg minden, attól még nem biztos, hogy boldog a házasságuk! A pénz és a szépség nem minden ám! Lehet csak ti látjátok ezt, közben otthon ölik egymást vagy megcsalják egymást! Nekünk is volt egy ilyen pár, mi azt hittük minden oké, utaztak meg stb és kiderült ,hogy mindkettő csalta a másikat.


Nem a drága kozmetikumok tesznek széppé! Hanem a természetes szépség, kisugárzás!

2015. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!