Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek több fiú haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek több fiú haverjai, barátai vamnak mint lányok ez titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Engem zavar :( zavar mert ha a barátnőm nem is gondol rájuk úgy amit nem tudhatok de a fiúk igen
2015. dec. 7. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is több haverom van, mint barátnőm. Fogadd el, vannak ilyen típusú nők. Ha elkezdesz féltékenykedni, csak rontasz a helyzeten. A barátom elfogadja :) 24/N
2015. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aaah :@ én is így voltam,de hát kiszeretné?! És ha esetleg én kezdek haverkodni csajokkal az is baj! de ha nem az is baj, ha meg nem szólok h ez engem zavar az meg a legnagyobb baj...már nem is vagyok ebben a kapcsban..az is baj!


F

2015. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintetek még nem unom?
2015. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nehéz :( egy teoriája szerint ellenkező nemű emberek közt akkor lehet baráti viszony ha legalább az EGYIK fél vonzódik a másikhoz küllem vagy szerelem szintjén
2015. dec. 7. 21:44
 5/6 Gabtor válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálam is mikor összejöttem a barátnőmmel. 4 fiú ''barátja'' volt akiket persze úgy állított be hogy nem akarnak semmit. az asszony nem is de Fél év elteltével kiderült hogy 3-man igenis akarnak tőle csak nem volt merszük megmondani aztán maradtak a barátzónában várva hogy majd hátha. a 4-dik meg miután összejött velem már szóba se ált vele. Ellőte 2 évig voltak ''barátok''.
2015. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az miért baj, ha a fiúk úgy gondolnak a barátnődre? Ha a lány nem érez irántuk semmit és nem hagyja, hogy bármi történjen, akkor úgysem fog. Tehát az a lényeg, hogy a lány mit érez velük kapcsolatban, nem pedig fordítva. Ha egyáltalán nem lennének fiú barátai, akkor is lennének fiúk, akárcsak idegenek az utcán, akik megnéznék a barátnődet és elfantáziálgatnának róla, hogy mit csinálnának vele. Nem tudod kisajátítani magadnak úgy, hogy az összes többi férfi ezek után rá se nézzen, ne tápláljon iránta semmiféle érzelmet!
2015. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!