Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátnőmnek karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek karácsonyra? Ő 22L éves, én 23F

Figyelt kérdés

Könyvnek nem örül, mert egyetemisták vagyunk és sokat kell olvasnia, szülinapjára fülbevalót kapott tavaly ami nem tetszett neki, idén plüssmacit, meg fényképalbum szerűséget. Kapott már körömlakkot, anyukámtól parfümöt szokott.


Ruhát félek venni neki, mert az is mivan ha nem tetszik neki. De láttam a reservedbe egy nyakláncot 5000ért, az tuti tetszene neki, mert szereti a divatos cuccokat.

De egy nyaklánc szerintem olyan kis ajándék lenne, főleg, hogy csak bizsu és nem is arany vagy ezüst. szerintetek milyen ötlet? mellé kéne venni valamit akkor is az tuti.


Várom a tippeket köszi!



2015. dec. 12. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én nem tudok mit venni, akkor utalványt veszek, mondjuk ruhaüzletbe és akkor azt vesz amit akar. 10-20ezer forint értékben, vagy amennyit rá szánsz. Tudom, hogy nem valami személyes de legalább nem nyúlsz mellé :D
2015. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menjetek el 1 hétre valahova.
2015. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sajnos nem tudunk elmenni egy hétre sehova, mert ahogy írtam is, egyetemisták vagyunk és most vizsgaidőszak van szóval tanulás :S
2015. dec. 13. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl. sokkaljobban örülnék egy bizsu nyakláncnak, mert aranyat vagy ezüstöt nem hordok. Ha a barátnőd is így van, biztos örülni fog neki, én boldog lennék ha a barátom megerőltetné magát annyira, hogy női cuccok között válogasson a kedvemért :D
2015. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de hord amugy aranyat meg ezüst gyűrűket is,

az a baj ezzel a nyaklánccal, hogy olyan "kis" ajnádéknak tűnne, nem?

2015. dec. 13. 12:19
 6/7 anonim válasza:
Akkor majd ha raertek menjetek el valahova.
2015. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy vegyél neki egy bögrét es írass ra valamit pl Egy hercegnő pohara vagy erted valami cukisagot. Mondjuk ezt inkabb ne írasd ra:D
2015. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!