Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja felfogni, hogy senki se nem érdekel rajta kívül?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba vagyok lassan 1 éve..Lefeküdtem a fiúmmal,neki én voltam az első..de nekem ő a 2. volt..és nem tudja elfogadni hogy nem ő volt nekem az első..nem értem hogy miert bántja ez annyira..sokszor ezen veszekszunk..vagy ha valami sexről vagy szüzességről van szó egyből összeveszik velem,mert ez eszibe jut..ezt türjem? amugy nem jelent nekem semmit az az első sex,mert a fiúnak csak arra kelletem,de ezt nem hiszi el..nagyon idegesítő ez hogy igy viselkedik ez miatt..

2015. dec. 19. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátod (fiúd - ahogy te írod) elég gyerekes. Én a helyedben rendesen kiosztanám és megmondanám neki hogy választhat, gyerekeskedik tovább vagy legyen vége. Kell neki egy "észhez-térítő" reakció tőled ez ügyben. Most komolyan, 10 év múlva is ez lesz a téma? Akkor inkább keress egy olyat aki nem ezen problémázik. Főleg úgy hogy már ezt nem lehet visszacsinálni.
2015. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

Ő se lenne, ha nem így alakult volna a te életed... igen ahogy az előző is mondja: vagy MOST abbahagyja örökre, vagy menjen a ....

Mégis, meddig?

2015. dec. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!