Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Legyek jó fej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Legyek jó fej és adjam/juttassam vissza neki a dolgait, vagy legyek rossz kislány és tartsam meg, ami kell, a többit dobjam ki vagy ajándékozzam / adjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két év együttélés után a pasim reggel felkelt az ágyból és elment dolgozni, majd délután kaptam tőle egy üzenetet, hogy nem tud tovább hazudni és visszaköltözik a sokszor félrekúrt ex-feleségéhez, "kizárólag a gyerekek miatt". Tőlem csak a ruháit és 1-2 lényegtelen dolgot vitt magával. Nálam hagyott könyveket, tévét, bicikli meg egyéb értékes dolgokat.
2015. dec. 20. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ami kell azt tartsd meg ami nem azt meg add el;)
2015. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentkezik a cuccaiért, legyél jó fej, és add vissza, mondjuk egy meghatározott időn belül. Ne kelljen 3 évig kerülgetned a bringát.
2015. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra figyelj oda, hogy ha valahogy bizonyítani tudja, hogy az az övé, akkor abból akár pereskedés is lehet, ha nem adod vissza. Én a helyedben megpróbálnék az érett, kulturált felnőtt lenni a szituációban. Válaszd ki, mi az, amit biztosan nem tartanál meg, küldd el neki a listát üzenetben és egy határidőt, ameddig értejöhet, ha kell neki, utána továbbadod.
2015. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tartsd meg :)
2015. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Mikor tanuljátok meg szeretők hogy ti csak használati tárgyak lesztek, akiket felvállalni, emberszámba venni soha nem fognak. De nem akar minden szálat elvágni ha újra "szükség" lesz vissza lehessen menni az otthagyott értékekre hivatkozva. Én eladnám és ezentúl csak olyan kapcsolatba kezdenék ahol emberszámba vesznek és nem csak használnak utána kidobnak mert más fontosabb.
2015. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem tuti nem kéne..

kitenném az ajtó elé az összes cuccot..felőlem eshetne rá a hó meg az eső.

ne akarj olyan lenni, akivel veszekedni kell pár sza.rért.

légy büszke.

szedje fel őket a földről.

2015. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Szólítsd fel tértivevényes levélben, hogy a nálad levő holmijait (tételesen felsorolva) 8 napon belül legyen szíves elszállítani, mert a biztonságos tárolásukat 8 napig tudod biztosítani.

Én így csinálnám.

2015. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én visszaküldeném egy közös ismerőssel.Még véletlenül se találkozz vele, de ne adj arra alapot, hogy valamiért haragudni lehessen rád és ezzel megkönnyítsd neki. Hidd el, ha most csúnyán viselkednél, el tudná magában rendezni, hogy szörnyű vagy és könnyebben meg tudna békélni a döntésével. Legyél csak rendes, hadd fájjon neki, amit okozott.
2015. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bedöglött a tévém pont a napokban, nem akarod nekem ajándékozni?:D
2015. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Nekem a bicikli kell,de cserébe adok egy ötletet!

Az összes többi cuccát add vissza,egy bezúzott hulladék kockában :D

2015. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!