Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy egy kapcsolatban, hogy vagy történik előrelépés vagy befejezitek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a páromat ennél jobban már csak úgy tudnám megismerni ill. kiismerni, ha összeköltözünk. Lassan 2 éve együtt vagyunk már, de ő még nem szeretne összeköltözni. Én viszont úgy érzem innen vagy előre vezet az út, vagy fejezzük be, mert nincs értelme húzni.
2015. dec. 21. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, én szakítottam. Nem voltunk egymáshoz valók, ő nagyon csendes, visszafogott emberke (volt). Másik esetben pedig túl rendes voltam, elkezdett bunkózni, nem lehetett vele megbeszélni, úgyhogy vége lett. Előtte való pedig az ex év el randizgatott, engem meg hitegetett (későn borult a bili), akkor vesztettem el édesapám is.... Úgyhogy igen, jártam így.
2015. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oké, hogy most nem akar összeköltözni, de attól még lehet hogy később igen. Kérdezd meg tőle, hogy általánosságban mit gondol a jövőtökről és csak akkor szakíts vele, ha úgy látod, hogy tényleg az idődet pazarolja.
2015. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Később szeretne, de nem tudja mikor. Annyi a biztos, hogy mostanában nem.
2015. dec. 21. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja mostanában nem, akkor az számodra nem sok jót jelent. 2év huu nagyon sok idő, nem szabad eddig várni összeköltözéssel ha egyébként adott lenne hozzá minden. Gondolok itt arra hogy egyikőtöknek sem jelent óriási hátrányt például a közös lakásból eljutni a munkahelyre, és hasonló dolgok. Én ha komolyan gondolom valakivel akkor mielőbb össze akarnék költözni, hogy kiderüljön valóban passzolunk e egymáshoz.

33f

2015. dec. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Problémát nem jelentene se munka, se egyéb más okból kifolyólag. Ő egyszerűen még nem akar, mert élvezi a függetlenségét szerintem, de azért néha én is ott vagyok mellette.
2015. dec. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!