Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konfliktuskerülésben segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konfliktuskerülésben segíteni?

Figyelt kérdés

Mit lehet kezdeni olyan emberrel, aki kényszeresen hazudik mindenről, csak mert nem akar a következményekkel szembenézni? Apró dolgokban is, mint hogy felhívta-e a villanyszerelőt, vagy elintézett-e valamit, ami neki lenne fontos. Már számtalanszor kértem, hogy ilyenkor ne hazudjon, mi a túróért nem lehet elismerni, hogy nem, elfelejtettem, nem volt időm/kedvem, vagy akármi.


Mit csináljak vele? Olyan, mint egy hülye nyolcéves kisfiú aki hazudik az anyukájának arról, hogy megcsinálta a leckéjét, mert fél a büntikétől. Kicsit nehéz így férfiként felnéznem rá, nem beszélve a bizalomról, mindig mondom, hogy ha valaha valami gyanús helyzetbe keveredik, egy eltévedt sms éjszaka, vagy hasonló, hiába magyarázkodna, nem hinném egy szavát sem, ha egyszer ilyen piti dolgokról rendszeresen hazudik. Segítsetek már, mit változtassak én a viselkedésemen, hogy ő befejezze ezt az idióta sunyiskodást?


2015. dec. 21. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

TE mit változtass???

Szerintem normálisan leírsz egy nem ritka jelenséget. Nekem a volt üzlettársam volt ilyen... én kiraktam a cégből.

Lehet ez betegség, nem tudom, de nem változik, nem javul.

2015. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!