Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol tudnék ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék ilyen hozzám illő lányokat találni? Konkrétumok lejjebb!

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 18 éves fiú vagyok. Testalkatom, sportos de nem az a nagyon kidolgozott. A külsőmről szerintem elég is ennyi.:) …és most jön a fő „gondom” –ami nem nagy probléma, de sajnos mégis, sokan lehet lecsesznek majd érte, hogy a mai világban ezt én problémának találom! A probléma: z anyagi kérdés! Szerencsére van több jól működő, jó menő vállalkozásunk és már én is tevénykedek a cégben,mert édesapámnak ez fontos, van saját autóm/ BMW 320/ és havonta keresek egy kisebb összeget is…és végül most jön a lényeg: úgy érzem a lányoknak sajnos ez a fontos, kocsi pénz…eljárok szórakozóhelyekre pl: Play, Studio, Dokk cafe…de itt úgy érzem a lányok nagy részének az a fontos, hogy mivan a zsebedben. Szeretnék előre is elnézést kérni a kivételektől:) Szeretnék egy komoly kapcsolatot, egy olyan lányt akinek a pénz a fontos! Szeretek moziba járni, színházba, étterembe, elmenni ide-oda…és nem szeretnék pláza cicát Hol tudnék ilyen lányokat keresni? Hova járjak el? Most is van kapcsolatom, de kezdem azt érezni, hogy jó neki, hogy mindenhova elviszem minden héten, mozi, színház, étterem, belépőket fizetem mindenhova…amit nagyon szívesen megteszek. Érzem, hogy szeret, de mégsem igazi…Szerintetek hova járjak el? Ahol hozzám illő lányt találnék!
2010. márc. 23. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most látom h elgépeltem egy részt!: "egy olyan lányt akinek a pénz a fontos" javítva: egy olyan lányt akinek NEM a pénz a fontos! Előre is bocsánat a rontásért!
2010. márc. 23. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ebből úgy érződik, hogy ebbe a kapcsolatba csak te adol be mindent, a másik félről semmi vagy elenyésző dolog származik.

Lehet, hogy ki vagy tömve, de ne mindig te fizess, a lányok szeretnék azt érezni, hogy őket úgy is megbecsülik, hogy ezt-azt nem a barátjuk, hanem saját maguk fizetnek. Legalábbis én így működök, sosem szerettem ha mindent a barátom ad és tőlem nem vár semmit.

20L

2010. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

deberceni vagy??


am hidd el vannak még rendes lány akik nem a pénzre mennek,hanem inkább az érzelem számít nekik, jó persze fontos a megjelenés meg a külső meg az is h adjon magára,de most én nem úgy jövök össze vkivel h ha van kocsija akkor az is milyen, és h pl. a szülei h állnak anyagilag

de tényleg ritka mostanság az ilyen lány,de azért akadnak még, mint pl. én is ilyen vagyok


most az h hova járj el nincsenek konkrétumok, mindenhol vannak normálisak és plázapi csák is

2010. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
itt vagyok!!!:D
2010. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb lenne, ha "titkolnád" hogy jól állsz anyagilag, pl első randira nem BMW-vel járnál, nem olyan márkás cuccokat hordanál, ilyesmik, egyszóval nem vernéd nagy dobra hogy miket engedhetsz meg magadnak, legalább az ismerkedés elején.

A helyek, amiket írtál hogy hova jársz, is számítanak, nyilván azok a lányok akiknek fontosabb a pénz, inkább elitebb helyekre mennek, szóval egy olyan helyen biztos több a sznob lány.

Igazából tanácsot adni, hogy hol ismerkedj, nem nagyon tudok, mert én alapból az internet híve vagyok :) de ha nem vagy interneteskapcsolatkeresésellenes, akkor megpróbálhatod ott is :)

2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van.

Előbb teszteld a lányokat úgy, hogy eleinte nem az autóddal mész, nem számolsz be a családi cégről, nem mentek puccos helyekre együtt, és nem te fizetsz neki mindig mindent. Ha még így is kellesz a lánynak, akkor nem a pénzedre bukik, hanem TÉGED szeret!

Az a lány, aki húzza a száját, ha nincs autód vagy saját lakásod, nem biztos, hogy annyira csak rád kíváncsi.

28/L

2010. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) Megfogadom a tanácsaitokat!:) nem Debreceni vagyok, hanem Pesthez közeli, miért is?:) ...amúgy a bulizós helyek helyett, gondoltam valami bárokra. Interneten mire gondoltál? iwiw? myvip? társkeresők?
2010. márc. 23. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem a legegyszerűbb lenne, ha "titkolnád" hogy jól állsz anyagilag"


Úgy bizony.

2010. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a társkeresőket kéne, mert ha ott valaki regisztrál, az jelzi, hogy szándékában áll ismerkedni, így nagyobb az esély, hogy vevő lesz rád.

A társkeresőkön kívül pedig bárhol, bárhogy ismerkedhetsz, annyi a lényeg, hogy olyan oldal legyen, ahol bármilyen formában kapcsolatba tudsz kerülni a lánnyal, mert onnantól már, ha szimpik vagytok egymásnak úgyis ott és úgy folytatjátok, ahogy akarjátok, akár levelezésben, akár msn-en, akár személyesen. (Pl a mostani barátom minden nélkül barátnak jelölt egy közösségi oldalon, ráírtam h ki ő, miért jelölt, belemerültünk a beszélgetésbe és hajnalban hagytuk abba. Szal azt akarom ezzel kifejezni, hogy annyi a lényeg h bármi módon kapcsolatba kerülj a lánnyal, mert onnantól, ha bejöttök egymásnak, úgyis ki fog alakulni minden.)

2010. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lépj ki apuci árnyékából, menj el dolgozni (és dolgozz meg a saját javaidért). A munkahelyen meg a tömegkölekedési járműveken nagyon jól lehet ismerkedni!
2010. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!