Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethet valaki egy ilyen emberbe?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek már egy jó ideje nincs senkije, azt mondja, annyi csalódás érte, hogy inkább a karrierjére koncentrál.


Eléggé zárkózott, nem jár bulizni, utálja a tömeget és az embereket. Elég kevésn nyilík meg, mi is kb 5 éve vagyunk barátnők, az előző kapcsolata valóban elég durva volt, és azok, akiket a barátainak hitt ellene fordultak, engem kivéve.


Ő azt vallja, hogy a legtöbb ember gonosz. Építi ezt arra, hogy naponta lát állatkínzásokat, ahogy ő mondja: " látja, hogy mire képesek az emberek a náluk gyengébbekkel, akik képtelenek megvédeni magukat." Erre rásegített az előző kapcsolata és barátai által kapott pofon, onnantól bezárkózott. A kollégáival járkál el néha, de akkor is siet haza a gépe elé, és kockul. Szinte a gép a mindene, mi is inkább nála vagy nálam találkozunk, kerüli az embereket.


Egyébként egy roppant jólelkű, és segítőkész lány, de ha ismeretlen emberek kicsit is szemetek vele, vagy sokan lesznek körülötte, akkor képes fellökni a embereket, meg beszólni, és elmenekülni onnan.


2015. dec. 23. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Én 26/F. Valamelyest a bulikat meg a most húú legyen sok barátunk dolgot nem hiányolom. Azért mert a barátokkal foglalkozni kell, eljárni velük kocsmázni, strandolni, bulizni, költeni a pénzt én meg otthon szeretek lenni a házban, tévé, számítógép. Csakhogy én egész nap 16-ig dolgozok a munkahelyen, és a maradék pár órám a nap végén + a hétvégém nem másokra van.
2015. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én hasonlítok a barátnõdre és lassan 4 éve élek kapcsolatban. Találnia Kell egy olyan embert aki az ellentéte. Én Pl egy szarkasztikus, csipkelõdõs,és kegyetlenül õszinte néha szemét nõ vagyok. Sokan érzéketlennek tartanak mert nem érdekel mások baja és ugyancsak nem bírom a Sok embert. Megfigyelem õket, kijátszom De nem bírom. Ezzel szemben a párom egy nagyon kedves, figyelmes és elõzékeny férfi igaz õ is õszinte és hozzám hasonlóan hûséges. Õ igyekszik a jót látni az emberekben míg én azzal indítok,hogy mindebki köcsog így csak kellemesen csalódok.
2015. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A világot mindig magunk alakítjuk... Ha ő azt akarja látni, hogy a világ gonosz, akkor gonosznak fogja látni, ha pedig azt akarja látni, hogy a világon van jóság és szépség, akkor úgy fogja látni a világot.


Szerintem kellene neki egy szakember, hogy feldolgozza az eddig elnyomott érzelmeit és segítsen neki újra megnyílni az embereknek.


Kezdetnek megpróbálhat adakozni/közösségi munkát végezni, hátha segítene megszeretni neki az embereket.

2015. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Barátnőm is dolgozik 8-5ig. Most csak azért nem vállalt túlórát az ünnepekre, mert még nem tud, illetve utál az albérletben lakni, mert a feje felett lakók hangosak, és a lakótársait sem szereti. Alig várja, hogy saját háza legyen.


Barátnőm is mindekihez úgy áll, hogy szemetek, de érdekes módon a munkatársait imádja. Akik kicsit is közel kerülnek hozzá, és úgy érzi megérdemlik, azokkal önzetlen és segítőkész, még azután is, hogy átverték.


Ő jónak akarta látni a világot, hitt abban, hogy a szeretet szeretetet szül, aztán kihasználták, megalázták, és alkoholizmusba meg depresszióba taszították. Most nemrég mászott ki belőle, kevesebb mint 1 éve.


Járt szakemberhez, de azt mondta, hogy nem engedte arról beszélni, ami őt bántotta. Így ott is hagyta mindkettőt. Embereknek nem szokott jótékonykodni, azt mondja nem érdemlik meg, a szeretteivel önzetlen, az anyjának ott segít, ahol tud. Menhelyre szokott kijárni, ha lát egy éhező állatot enni vesz neki, nem egyszer visszament a boltba még a város széléről is, hogy enni adjon a kutyának. Haza nem tudja vinni, a saját kutyája nem bírja a többi kutyát (hasonlítanak), de szokott szólni az illetékeseknek.

2015. dec. 23. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ismerkedtem egy ilyen lánnyal, az egész élete csupa hazugság volt, rendkívülien jó játszotta mindig az ártatlan báránykát, az önfeláldozó hősies mártírt, akit mindenki mindig ártatlanul megbánt, kihasznál, átver. Ezen kívül szociofób embergyűlölő is volt annak ellenére, hogy titokban (utólag derült ki) tömeges rendezvényeken smárolt orrba-szájba vadidegenekkel félrészegen. Egyik alkalommal, amikor megcsörögtem telefonon, hogy érdeklődjek lelkivilágának hogyléte felől, az albérletében fetrengett csurom részegen két barátnőjével, állítólag úgy szedték össze az árokból, a cipőjét, a táskáját, mindenét elhagyva. Szóval emberiséggyűlölet, zárkózottság, cinikusság ide vagy oda, szerintem a csaj (akiről a kérdés szól) rájátszik az önsajnálatra egy kicsit, hogy valaki felfigyeljen rá.


Beleszeretni beleszerethet akárkibe, aki kicsit jobban törődik vele, de rögtön repülni is fog a következő virágra, ha valaki egy tized fokkal még figyelmesebb vele.

2015. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A "barátnőd", vagyis te... Csak akkot tudtok kijönni a dologból, ha feldolgozzátok a történteket és rájöttök arra, hogy érdekes módon akit közel mertek engedni magatokhoz, azt egy idő után egyből nem démonnak fogjátok látni.


Vannak szemét emberek, de 1-2 szemét ember miatt nem érdemes az egész életet magányosan élni.

2015. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5ös:


Ő egyáltalán nem jár el sehova, én és még 1-2 ember van közel hozzá. Mióta jól van, azóta nem iszik egy kortyot sem, egyszer rátukmáltam, rosszul is lett tőle. Nem sok kapcsolata volt, összesen 2, egyik 5 a másik 4 évig tartott. Szóval nem egy hűtlen típus, hosszú távú kapcsolatra törekszik.


Igen, a barátnőm, nem én. Ő már túljutott azon az időszakon, látom rajta. Nem azért nem akar kapcsolatot, mert olyan sokat csalódott, hanem mert jól érzi magát egyedül is. Ebben a munkában megtalálta az életcélját, újabbakat épít, feljebb akar lépkedni. Azt mondja, ha jön valaki jöjjön, de ő nem keresi. Csak én nem tudom, hogy mégis hol jöhetne, ha sehova nem jár el.


Ja, és 5ös. Ő nem játssza az ártatlan báránykát, ő tisztában van a hibáival, a csalódásain túljutott, de ilyen emberré változtatták. Régebben mindenkivel segítőkész volt, mostmár csak egy nagyon szűk réteggel. Ő azt mondja nem naiv többé, szerintem meg zárkózott, túlzottan is. Ő nem mártírkodik. Az, hogy én leírtam min ment keresztül egy dolog, ő nem hangoztatja, nem panaszkodik, mert tudja, hogy lesz jobb, hisz megtapasztalta.

2015. dec. 23. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
és kérdező, te a szóban forgó lány gyámja vagy vagy kerítője? Ha én ennyire ismernék valakit akkor már feleségül venném
2015. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én is egész nap otthon döglök, de teljesen más okból. Mivel én nem utálom az embereket, csak szimplán leszarom őket, hidegen hagy, h mit csinálnak. Mert miért is pazarolnám az energiámat arra, h utáljak valakit, hogyha simán le is tudom szarni. Persze nekem is van néhány ember akivel jóban vagyok, értük bármit megtennék, de nekem a többi emberrel sincs bajom, mert aki nem szimpatikus, azt levegőnek nézem, azt ennyi. Soha nem utáltam senkit, soha nem haragudtam senkire, valószínűleg ezért vagyok boldog és kiegyensúlyozott, mindig csak azokkal foglalkozom akikkel jóban vagyok. Általában pont az ilyen különcebb emberekkel szoktam jóban lenni, mert az ilyenekkel nem csak ilyen sablontémákról lehet beszélgetni, hanem érdekesebb dolgokról is. 24/F
2015. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magam nevében tudok beszélni,én bele tudnék szeretni egy ilyen lányba.Nem is áll annyira távol tőlem a felfogása.Én ugyan bízom az emberekben,de látom azt amit ő és nekem sem tetszik.Kerülöm a tömeget és vegyülni sem szeretek.
2015. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!