Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha a párotokra rányomulna Egy másik csaj? Fiúk, ti mit tennétek ha a barátnőtöknek csapná valaki a szelet.

Figyelt kérdés
Megbíztok a párotokban ez nem kétség De miért kéne másban is bízni?

2016. jan. 5. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit. A szeretet alapja a bizalom.
2016. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába bízta benne, zavart. Megkértem, hogy zárja ki az életéből azt a nőt.
2016. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént. A barátnőmre rányomult egy másik srác teljesen világosan és érthetően és a barátnőm hagyta... Sejtettem is hogy lesz belőle valami, utána a barátnőm is mindent bevallott unszolásomra és én döbbenetünkre csak nevettem és nevettem ahogy mesélte a részleteket.

Nevettem mert, megszabadulhattam egy olyan párkapcsolatból ahol a partnerem nem tisztel és nevettem magamon is hogy olyan sokáig hittem benne. Valamint nevettem a lányon is, hogy milyen kicsinyes. Milyen gyerekes elképzelés volt hogy vele képzeltem a jövőt-gondoltam, majd továbbléptem.

2016. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megfigyelném, hogy reagál a nyomulásra.
2016. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%

Semmit nem csináltam. Tudtam, hogy a fiú (az osztálytársa) már akkor fél éve szerelmes volt belé, amikor összejöttünk. Tudtam, hogy előttem próbálkozott is nála, de a barátnőm elutasította. Aztán együtt táncoltak szalagavatón. Kicsit zavart a dolog, de nem akartam semmit megszabni a barátnőmnek; pláne egy ilyen, az ő életében fontos dolgot, mint a szalagavató.

A vége az lett, hogy megcsalt ugyanazzal a fiúval, és most elvileg naaaaagyon boldog vele. Hozzátartozik, hogy teljesen megbíztam benne. Semmilyen jelét nem mutatta, hogy elégedetlen lenne a kapcsolattal, és biztos, hogy az eset előtt egy héttel még nagyon szeretett. Első szerelem volt mindkettőnknek, bár nem első kapcsolat. Mindegy, jobb is, hogy eltűnt az életemből...

2016. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Na latjatok, en ezert verem meg a probalkozokat. A bizalod egy nagy ures maszlag. Lasd az elottem szolokat. Azlag 3-4 utes/ rugas utan leszall a paromrol. Igy nincs komoly probalkozo. Valah erzik, h tenyleg a veruket akarom kifolyatni.
2016. jan. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Lekoptatnám a csajt, megmutatnám neki, kivel van dolga, kinek a pasijára szállt rá. Utána nem nyomulna.
2016. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha valaki csapja a szelet, akkor a legjobb ötlet vitorlázni. Ha nem tetszik a pálya, akkor elvitorlázni.

Olyan fiatalok lehettek! Nem kell eldramatizálni azt hogy valaki 15 -16 évesen nem tudja mit akar, és keresi az útját! Egy lánynak kell hogy bókokkal vegyék körül, hogy a középpontban legyen, hogy érezze fontos a srácnak. Ha ne kapja meg biztosan jól esik mástól is!

Ráadásul miért ne lehetne valaki akár "hülye is"!

F/60

2016. jan. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó más a bók azt én is szoktam fiú barátoktól kapni meg más a nyomulás.

Én is teljesen megbízok a barátomban, viszont épp elég undorító személyiségû nõvel hozott össze az élet ahhoz,hogy csak kevés lányban bízzak. Elõször megkérném,hogy hanyagolja a lányt De a ha kisasszony nem ért a szép szóból istenesen helyre raknám a pofikáját úgy hogy Egy életre megtanulja, más pasija tabu.

2016. jan. 5. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod szeret a világ legjobb női is rámászhatnak, akkor sem fog megcsalni. Soha nem a 3. hibája , ha megcsalnak. Arra vigyázz, ha ok nélkül féltékenykedsz tényleg meg fog csalni a párod, és elhagy.
2016. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!