Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kitörni a lúzersé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kitörni a lúzerségböl?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és én nö vagyok
2016. jan. 10. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző lúzeres dolgot is te írtad ki? Miért tartod magad annak ha akarsz gyere privi megbeszélni... De szerintem szimplán növeld az önbizalmad sajna ha nem bízol és nem fogadod el magad akkor elkezdessz bénázni hidd el tapasztalat csak én férfi vagyok ha önbizalmadat megnöveled kis idő után eltűnnek a bénázások és nem fogod magad annak tartani :)
2016. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jót kérdeztél.
2016. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kéne saját magadat szerencsétlennek titulálnod.
2016. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ameddig te magad vesztesnek látod, addig ezt is sugárzod kifelé. A gyengeségeid helyett inkább a pozitív tulajdonságaidra koncentrálj!
2016. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menök beszéljetek,mert vagytok menök.
2016. jan. 12. 10:15
 7/7 anonim válasza:
öld meg magad, nekem bevált. Csak annyi hogy szellemként itt maradtsz de legalább a fájdalom elmúlik :D
2016. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!