Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapos kapcsolatban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolatban nem kellene már megjelennie a hiányérzetnek, a ragaszkodásnak?

Figyelt kérdés

Annyira hiányzik az az érzés hogy hiányolnak és velem akarnak folyton lenni. Jó, ne folyton (bár ha együtt élnénk akkor az estéket együtt töltenénk) kezdetben de heti többször legalább.

Az a problémám hogy a barátom sosem mondja nekem azt magától hogy hiányzom neki vagy hogy nem bírja már nélkülem bárcsak ott lennék vele. Ezek a szavak olyan jól esnének.

Igyekszem visszafogni magam, hogy ha ő sem, akkor én se rohamozzam meg az érzéseimmel, de nekem igenis hiányzik és szeretnék minél több időt vele tölteni.

Nagyon nehéz :( Keveset is szeretkezünk két hete voltunk együtt utoljára, tudom hogy fiatalka még ez a kapcsolat, de hát nem kevés ez?

Próbáltam vele beszélni már erről, de van két problémám:

1) olyan jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk, hogy biztos jeges víz lenne felhozni a problémáimat

2) folyton meghív valamire, és ilyenkor úgy érzem bunkóság lenne ha megkérdőjelezném az érzéseit

Mit tegyek szerintetek? Nekem több érzelemre lenne szükségem. :( (és több együttlétre khm...)


2016. jan. 12. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretnék segíteni ezért leírom neked hogy mi zavart eddig a legjobban engem szinte az összes kapcsolatomban. Pont ez, amit írsz!

Ha nincs több idő, akkor nincs több idő! Az nem elég, hogy amikor veled van, akkor szeret? Akinek tényleg benőtt már a feje lágya és nem olyan 2 bites hogy csak a b @szás érdekli "szerelem" az nem áldozhatja be a napját csak ezeknek a dolgoknak a kielégítésével.

Amit te akarsz, az nagyon jó dolog azoknak akik pont így gondolkodnak, keress ilyet és nem lesz gond. Tudod, arról beszélek, hogy munka munka munka meg a jó kis szerelem és összebújás. Kész, vége is a nap. Jöhet a következő 30 év.

Javaslom foglald el magad, fejleszd tudásod akármilyen szinten is vagy most, mert sosem lehetsz elég okos és élvezd azt az időt amit együtt töltötök, még ha az kevés is!

2016. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szimmetrikus ez a dolog....

Beszélj vele erről, nem a beszéd a "jeges víz", hanem a helyzet, nem?

2016. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!