Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent van a barátom egy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent van a barátom egy társkeresőn. Miért?

Figyelt kérdés

3 hónapja egy társkeresőn ismerkedtem meg vele. hamar összejöttünk amúgy minden happy. Én rögtön töröltem magam.

Tegnap reggel esküszöm véletlenül láttam amint az emailjeit nézi, hogy agy társkeresőről értesítőt kapott. (új kapcsolat vagy valami hasonló volt a tárgy). Nem vette észre hogy én ezt láttam vagy nem tudom de olvasás nélkül törölte.

Utána a kisördög bennem maradt és kamu néven regisztráltam hogy lássam. Azt nem tudtam megnézni mikor lépett be utoljára mert az fizetős.

Én úgy érzem minden rendben van köztünk. nem hiszem hogy mássál is találkozgat. (bár ebben az ember nem lehet soha 100% biztos).

Mit tegyek? Rákérdezzek? Figyeljem?

Én szeretem és nem akarom egy gyanúsítgatás miatt meg kockázatani hogy megromoljon a kapcsolatunk ne adj Isten szakítsunk.

Szerintetek? Most ezen kattogok.....

L/23



2016. jan. 14. 08:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "Hogyhogy még fent vagy a társkeresőn?" kérdésből még csak nem lesz vita meg szakítás...
2016. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de hogy hozzam fel a témát? Nem akarom hogy azt gondolja hogy nyomozok utána.
2016. jan. 14. 08:47
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbaidőre tett. Három hónapja jártok, úgy volt vele, hogy meghagyja talonba. Ha olvasás nélkül törölte a levelet akkor nem hiszem, hogy párt keres, csak felkészült arra az opcióra, hogy nem lesz minden jó és akkor minek törölje magát már előre? Én várnék, ha egy év után is aktív tag, akkor már elgondolkoznék.
2016. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
szóval akkor most ne szóljak semmit mintha nem is láttam volna semmit?
2016. jan. 14. 09:02
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is fenn vagyok, pedig van barátom. Folyamatosan jönnek a levelek, hogy ez meg az megnézett, meg találtak valakit, stb. Olvasás nélkül törlöm kifelé, hisz már van párom. De mivel nem tudom a jelszavam meg a felhasználó nevem, nem tudok belépni, és törölni a regisztrációt. Így könnyebb az emailt kitörölni a többi spammel együtt.
2016. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5/5 -ös akkor szerinted ne foglalkozzak vele?
2016. jan. 14. 09:35
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, nyugodtan mondd meg, hogy véletlen láttad meg.Ha emiatt szakít, annyir ért.De mindenképp szólj neki, hogy zavar, mert nem jó ha ilyen korán már benned marad esetleg valami rossz vele kapcsolatban.
2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
ezen agyalok, csak nehogy azt gondolja, hogy figyelem a leveleit stb.
2016. jan. 14. 09:37
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

#5ös vagyok.


Rákérdezhetsz, de szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget. Mint írtam, én is fenn vagyok, de már gőzöm nincs mikor léptem be utoljára.

2016. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#5-ös

Köszi. Szerintem az lesz ha még egyszer meglátom, hogy ilyen levelet kapott rákérdezek, hogy te még regisztrálva vagy ?

Szerinted? Mert most ugye nem egyből szóltam és így már olyan ízé cikis vagy nem tudom....

2016. jan. 14. 10:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!