Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gázos ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gázos ez így? Csodálkozik rajta, hogy mi a bajom és miért mondom, hogy erre rámehet a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy tavaly, 2015-ben, összeköltözünk tavasszal, de nem jött össze az a munka, ahová mindketten akartunk menni, így maradt minden a régi kerékvágásban. (én heti 3-4napot náluk töltök és hétvégén ő 1et nálunk) Ősszel nem sikerült, mert az autója tönkrement és újra spórolt. Megértettem és megbeszéltük, hogy akkor idén tavasszal, ekkor mondta, hogy majd akkor eljegyzést is szeretne.


Most azt mondta hogy idén már nem hiszi hogy sikerül, amikor rákérdeztem, mert most az új autót akarja felújítani, feldobni (sötétítés, spoiler, szárny stb)...


Őszintén kezd tele lenni a hócipőm, mert én így állandóan pakolok, táskában az életem kb, nagyon sokat kell előre tervezni, ő meg elvan és egy szalmaszálat se mozdít, lenne olcsó lakás, kicsi, de van és senki nem mászkál be, reggel kelt (önként az anyja, pár perccel az óra után egyből jön kopogni, hogy kel? felébredt?) stb. Ő kicsi lakást nem akar.

Ha olyan dolgom van vagy közbejön valami, hogy nem tudok hozzá menni, ki van akadva, hogy nem találkozunk és kb én vagyok a hibás.


Mindig mondja hogy szeretne eljegyezni, esküvőt, pár év múlva gyereket, de így nem lehet!! 3 év után már jó lenne ha nem az anyjáéknál kéne töltenem egy csomó időt, akik mindig valamit rásóznak este, hogy nehogy legyen időnk megnézni egy filmet pl (simán bejönnek és mondják...). Persze barátom is panaszkodik, hogy milyenek de mégis ott van!!


2016. jan. 14. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez a kérdés sajnos reális, többször van ez így.

Elsősorban srácnak kellene valahogyan idomítani a szüleit: kezdetnek megbeszélni velük, hogy ne haragudjanak, de szeretne veled foglalkozni azokon a napokon, ez nagyon fontos lenne mindkettőtöknek és a kéréseket tegyék át másik napokra, amikor jobban ráér + egy 25 éves srácnak illene egy kicsit kulcsra zárni az ajtaját, s ezt megbeszélni a szüleivel.

A huszonéves fiataloknak vannak már privát cuccaik (mindenkinek a fantáziájára bízom), amelyek nem tűrnek kutakodásokat, benyitásokat, ezt az 50-es szülők is be kell lássák lassan, nem lehetnek ennyire gagyik, ez az ő korukban is Pontosan így volt.

2016. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen főleg hogy nem igazán tudunk ilyenek miatt minőségi időt eltölteni... Érzem a rossz hatását, hogy csak a rutin maradt, az autó miatt nem tudunk eljárni se, ő tömeg közlekedni nem akar. Rányomja a bélyeget a szexuális életünkre is, hisz pár nap hetente (ha megvan akkor azon a héten ugye nincs, nem is akar), este ő csinál valamit, nincs idő ráhangolódni főleg hogy 12órát dolgozik.
2016. jan. 14. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:

megértelek, elég szar,hogy már egy éve terevezitek és nem jön össze..

szerintem kicsit fontosabb lenne az összeköltözés mint a kocsit tuningolni..

nem tudom hány évesek vagytok, de 3 év után ez igen normális kérés a részedről, főleg hogyha anyós jelölték is állandóan zaklatnak amíg ott vagy.

kezdj el nézegetni albérleteket . ha nem tart veled akkor így járt.


"Ha olyan dolgom van vagy közbejön valami, hogy nem tudok hozzá menni, ki van akadva, hogy nem találkozunk és kb én vagyok a hibás. "

ez is elég gáz, hiszen te mész mindig hozzá..ő is igazán mehetne vagy ha dolgod van és nem érsz rá kimenni hozzá, akkor autóba ülne és elvinne legalább egy ebédre hogy kicsit együtt is legyetek.. vagy valami..

2016. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

idénből még 11 hónap hátravan, eléggé előre van.

de neki fontosabb a kocsi mint te.

szerintem mond meg neki vagy költözés, vagy ennyi

2016. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én 23 ő 26 éves.

Igen, ha már én nem tudok menni, akkor ő jöhetne, de nem. :\


A legfelfoghatatlanabb, hogy ő is látja hogy nem jó, látja hogy milyenek a szülei és ilyenkor mondom hogy akkor lépni kéne... és nem.


Október óta egyszer voltunk vacsorázni, akkor is a haverokkal és egyszer moziban. :S

2016. jan. 14. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy ilyen srácot, neki soha nem volt hosszútávó kapcsolata. Neki is első volt a kocsi... spoiler, sötétítés, ilyen tuning, olyan tuning...

Kicsi lakást nem akar... és nagyot miből, ha egy kocsi sötétítése is az egész összeköltözés útjában áll?...

Szerintem neki kényelmes az anyjáéknál lakni. Főznek, mosnak rá, onnan tuti nem rakják ki = biztos kapcsolat, meg azt csinálhatja amit akar = autó <3.

Ez elég gáz, ha komolyat akarsz vele.. :S 23 évesen még fiatal vagy, mi akármit mondunk itt (kben is könnyebb beszélni ismeretlenül), neked kell eldöntened, hogy maradsz ebben a kapcsolatban, ahol a szülők és a kocsi után kullogsz, vagy lezárod ezt és keresel egy érett FÉRFIT.

2016. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kifogásokat keres, mert valójában nem akar összeköltözni. Lehet, hogy neki ez így kényelmes, lehet, hogy már nem veled tervez hosszú távra, és amíg távol vagy, tud ismerkedni, lehet, hogy fél attól, hogy felelősséget vállaljon... ki tudja?

Az biztos, ha az ember akar valamit, akkor megteszi.


Mondjuk ha akarna, még eljegyezhetne úgy is, hogy külön laktok... De idén már erre se kerül sor.


Ultimátum: ha veled akar lenni, akkor költözzetek össze, ha nem, akkor meg tipli.

Egyébként ha te heti 4 napot náluk vagy, és onnan is meg tudod oldani az életed, ezzel az erővel már oda is költözhetnél hozzájuk. Ideiglenesen ez is megoldás lehetne.

2016. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem is gondold át alaposan. mert elba*hatsz még mellette éveket.. de ha te már szeretnél megállapodni, összeköltözni,házasodni,gyereket vállalni lassan, akkor szerintem rossz pasi mellett vagy.

26 évesen 3 év kapcsolat után neki is lehetne már igénye,hogy összeköltözzön veled..főleg hogyha a szülők ilyenek,hogy nem hagynak sok nyugtot.

meg írod,hogy nem jártok el sehova, azért se tesz semmit,hogy lásson.

pedig főleg,hogy dolgoztok 1-1 mozi vagy séta a városban beleférne.. vagy ha van kocsija akkor messzebb is elmenni. az én párom állandóan agyal, hogy most hogy megvan a kocsija hova menjünk el(ahova előtte kocsi hiányába nem mentünk el). már megvan a terv,hogy hova megyünk kirándulni stb..

szerintem ha neked van erre igényed és neki nincs, ott baj van://

szóval gondold át, hogy megér -e annyit neked, hogy mellette maradj.

de az albérlet témát tényleg ideje napirendre tűzni.

2016. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# vagyok

úgy értettem, hogy már elég felnőttek vagytok, mégis úgy mész hozzá a gyerekszobájába mint a többi kamasz:/

2016. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
olvasd vissza amit írtál. Roppant önző és kényelmes helyzet neki ez. Minek is változtatna? Ugyanmár... Nem fog.
2016. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!