Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj, akihez a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akihez a pasim nagyon vonzódott már azelőtt, hogy engem megismert, csak akkor nem jöhettek össze (főnök-beosztott viszony volt köztük). Lehet rá esély, hogy egyszer elhagy miatta?

Figyelt kérdés

Ha már azelőtt is, hogy engem megismert, nagyon vonzódott hozzá, munkahely miatt nem jöhettek össze hivatalosan, de fülembe jutott néhány pletyka, nagyon sokan azt hiszik hogy volt köztük valami!

Ma sem mondanám biztosra, h a pasim közömbös iránta, és ez megőrjit! Pedig azt mondja, velem akar lenni, de nem tudom...valahogy mégis rosszat érzek, mintha a női megérzéseim figyelmeztetnének valamire :( nagyon szar érzés :(

mennyi lehet az esélye h egyszer elhagy érte? Főleg hogy ha már azelőtt érzett iránta valamit, mielőtt velem összejött?? Ugy félek és megőrjit a tudat h van valaki aki már énelőttem fontos volt az életében :(

Van itt valaki, aki volt hasonlo helyzetben?


2016. jan. 14. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
ja azt nem tettem hozzá, h szerintem a csaj is hajt rá még mindig! Tehát nem egyoldalu a dolog :(
2016. jan. 14. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ugy félek és megőrjit a tudat h van valaki aki már énelőttem fontos volt az életében :( "


Ezt sürgősen le kéne zárnod magadban.

Nem képzelheted, hogy szűz a pasid... Nem is az a fontos, hanem hogy MOST mit tesz.

A paradox az egészben, hogy ha sokat nyifogsz ezen, vagy rontod a hangulatodat akkor simán elhagyhat egy olyan nőért, aki nem féltékeny, derűs, vidám és megbízik benne.

2016. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ló nincs jó a szamár is helyzetben vagy. Szeretnél abban lenni? Ez jobb nem lesz csak rosszabb hagyd ott az olyat akinek nem te vagy az első.
2016. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!