Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakori a buddhizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a buddhizmus Magyarországon a tinik körében?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatra lenne szükségem, és buddhista vagyok, ezért nem találok senki hozzám illőt. Valószínűleg azért, mert nagyon kevés hozzám hasonló ember él Mo.-n... Lehet, hogy tévedek, és csak nem nyitom ki eléggé a szemem?
2010. márc. 27. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alapból nehéz partnert találni, ha csak olyat fogadsz el, akinek ugyanaz a vallása.
2010. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És mi történik, ha beleszeretsz egy hitetlenbe, aki később a Te befolyásodra buddhista lesz?
2010. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sorry, de ha ez neked probléma, akkor NEM vagy buddhista.
2010. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. Két kapcsolatom volt de egyikőjük sem volt az. Nekem ez nem okozott gondot a barátaim körében sincs sok. Vannak katólikus református és jehova barátaim is, rokonaim. Szerintem nem ezen múlik. A vallásban mindenkinek önmagát és saját boldogságát kell megtalálni. Ki így ki úgy. Ha pedig valakit szeretsz a két életmód teljesen összeegyeztethető.
2010. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálad milyen évet írnak kedves kérdező, hogy az számít, h kinek-mi a vallása?
2010. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez az ember!! XXI. században Európa szívében ilyet írni. Most ha találkoznál életed párjával, és kiderül hogy ő nem buddhista (99,99% h nem az), akkor továbblépsz?

Valószínűleg nem a vallásod miatt fognak szeretni/nem szeretni az emberek.

2010. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Van már barátnőm, de nehéz őt elfogadni... igaz, neki sokkal nehezebb engem, ezt is tudom, és ezért nagyra becsülöm Őt. De fáj, hogy azt látom, semmibe veszi a jövőjét... viszont azt mondta, annyira szeret, hogy képes megváltozni.

4. válaszoló, köszi, rengeteget segítettél, és a többiek is, bár kicsit másképp látom a világot, mint a többi kommentáló :)

Ha valaki még erre jár, megköszönném, ha írna ide :)

2010. márc. 28. 08:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülye vallás. Jobb bármivel is, hogy ilyen hülyeségekben hiszel? Ugyan úgy meghalsz ráadásul még hülyének is néznek.
2010. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Én buddhista lány vagyok, a baráti körömben nagyon sokan keresztények is. Szeptemberben megyek Pestre tanulni fősulira, Tan Kapuja Buddhista Főiskola, ott biztos sok ilyen vallású fiatalt fogok megismerni. Tehát ha neked mindenképp buddhista párra van szükséged, ismerkedj te is hasonló körökben. :) Sok szerencsét
2010. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkozz más vallásával, mert minden vallási körben vannak jó emberek. Én katolikus vagyok, de az egyik legjobb barátom muszlim, és a kettőnk vallási, és ebből következő életszemléleti különbség csak jó beszélgetésekbe fajult, amelyekben nagyon érdekes volt látni más szemszöget. 07:10 Te egy igazi paraszt vagy. Amiatt mert Te esetleg nem vagy vallásos, nincs jogod más vallását becsmérelni. A vallásnak nem az a lényege hogy nem halsz meg tőle, hanem az hogy adjon neked egy morális értékrendet, erkölcsöt, és lelki támaszt. Szerintem sokat tanulhatnál a kérdezőtől is akár.
2010. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!