Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? Tippek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 x taliztam, minden jó volt meg , megbeszéltük mennyire illünk egymáshoz, 2. randin már csokoloztunk is(kicsi csókok), aztán ott voltunk a pénteki buliba, táncoltunk, és végig smároltunk szinte, reggel meg közli hogy még nem tette túl magát az előző kapcsolaton( ami szeptemberben volt) és neki ez nem megy illetve legyünk barátok stb mert túl gyors volt az egész....( 1 hete ismerkedünk)

2016. jan. 30. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megbánta, hogy beleszaladt ebbe, mert nem tetszel neki eléggé, de imponált neki a figyelmed. Ha igazán tetszenél neki, nem hiszem, hogy "túl gyors" lett volna, bár persze mindenki más. A másik lehet, hogy attól fél, hogy csak le akarod fektetni.
2016. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak lassan!

Csak türelem!

A dugásról is azt mondják, ha kefélsz csal lassan csináld, hgy higgyék, hogy értesz hozzá! :-)

2016. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ugy viselkedek vele, meg beszélek vele mint aki leakarná fektetni..kedves vagyok, és odafigyelo vagyok vele szemben, és még a szex témát delsem hoztam..
2016. jan. 30. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát had mondjam el: ez csaj egy idióta!(már bocsánat).. De nem értem miért kezd bele valamibe, ha tudja hogy még mást szeret. Ne mondja már h erre csak most jött rá! Naaa, ugyan.. Az a helyzet h túl szeretett volna lépni az előző kapcsolatán, és úgy gondolta ez a legjobb megoldás. Az már nem számít h TE mit gondolsz, vagy érzel, vagy hogy esetleg beleesel és aztán fájdalmat okoz neked...

Ez elég önző dolog volt tőle..

2016. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!