Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk (én kezdtem), és néhány hülyeséget a fejéhez vágtam, amiket már megbántam. Amikor elment, akkor már nem veszekedtünk, viszont nem kértem bocsánatot sem. Hagytam neki üzeneteket, de azóta nem reagál rájuk, sőt, tegnap óta meg sem nézte már. Tudom, hogy a héten elfoglalt lesz, de arra gondoltam, hogy írok az egyik haverjának, hogy kérje meg arra, hogy válaszoljon nekem. Ez hülyeség lenne? Beszélnem kell vele, de személyesen nem tudok most.
2016. febr. 1. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet belekeverni egy harmadikat a ti dolgaitokba.Hívd fel telefonon.
2016. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel.
2016. febr. 1. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell harmadik felet bevonni......

Ha próbáltad hívni vagy írtál egy SMS akkor tudja, hogy kereseted, majd eldönti hogy akar-e veled beszélni vagy találkozni. Ha hiányzol neki, akkor keresni fog, ha nem akkor meg ez egy tanulópénz volt Számodra.

A döntés a Srác kezében van, ezt el kell fogadnod!!!

37F

2016. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2016. febr. 1. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít hanem a kérdés. Ennyi erővel bármilyen kérdést feltehetnél itt csak mert már 20 éves vagy.
2016. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg jelentsd fel. Az úgyis jól megy.
2016. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad, esetleg írd le konkrétan, röviden sms-ben, amit tudatni akarsz vele! Sms-ben kérj bocsánatot, a többi már nem rajtad múlik.Ez a 3. fél hülyeség.
2016. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!