Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem egy ideje magam lelkileg, párom dolgozik, alig ér rá, én egyetemen vagyok, e miatt keveset találkozunk, 2 hetente egy napot. Ritka az, hogy ha minden hétvégén tudunk egy napot. Irigykedve nézek másokat, facebookon is, hogy erre- arra vannak a barátjukkal a többiek, én meg sehol. Ha együtt is vagyunk, a szex, semmi nem hiányzik. Csak az, hogy megöleljem, oda bújjak hozzá. Félek, hogy elhidegültem tőle, de szerintem nem,mert mást nem tudnék szeretni. lassan 3 éve vagyunk együtt, és úgy érzem "csak vagyok mellette" megszokásból. Mindig várom, hogy ha együtt is vagyunk valami izgalmasat kitaláljon a párom. Direkt nem közeledek felé, "játszom az elérhetetlent" hátha kitalál valamit.Az is a bajom, hogy nem az a típus, hogy gyakran meglepjen valamivel. (nem ajándékra gondolok).
2016. febr. 1. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kislány, ha játszmákba bocsátkozol, akkor előbb, vagy utóbb a játszmáid rabja leszel és el fogsz bukni.


Mi az, hogy adott az elérhetetlent? Normális vagy egyáltalán? És te miért nem találsz valamit ki? A leírásod alapján nekem az derül ki, hogy te SEMMIT nem teszel meg a kapcsolatért, csak igen, "elvagy" mellette.


Leültél már és beszéltél vele egyáltalán a problémádról vele? Vagy ahhoz is gyáva vagy és ebben is csak megjátszod magad előtte, hogy minden rendben van?

2016. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
beszéltem vele róla
2016. febr. 1. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, és? Változott valami? Mit reagált rá? Te mit teszel azért, hogy a kapcsolatotok jól működjön?
2016. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő nem egy hozzád illő partner,teljesen mások az igényeitek.Neked egy odaadóbb párra lenne szükséged,olyanra aki kétszáz kilométert utazna azért,hogy megcsókoljon.

Ez nem egy extra nagy elvárás,vannak ilyen férfiak,csak a te párod történetesen nem ilyen.

2016. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem normális.


A párod - ha nem vetted volna észre - nem a tökét vakarja reggeltől estig, hanem dolgozik, többek közt a közös jövőtökért, már ha kibírja veled addig. Foglald le magad basszus! Sportolj, dolgozz, tanulj többet, vállalj diákköri munkát, menj el konferenciára, önkénteskedni állatmenhelyre vagy öregek otthonába, bánom is én, amelyik szimpatikus.


Üdv a való életben! Mi 6 éve vagyunk együtt, mindketten tanulunk egyetemen, emellett mindketten dolgozunk, ő vállalkozó, én állásban és vállalkozóként is. És igen, általában heti egy vagy kevesebb este van, amit normálisan együtt tudunk tölteni, még úgy is, hogy együtt élünk. (Akkor is kb. hullák vagyunk.) Cserébe azt a kis időt nem ostoba játszmákkal töltjük, hanem kihasználjuk arra, hogy valóban egymás felé tudjunk fordulni, mivel szeretjük egymást.


Szóval próbálj szépen alkalmazkodni a körülményekhez, és normális, érett nőként viselkedni a párkapcsolatban, különben tök fölösleges együtt lenni.

2016. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!