Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mit reagálnátok egy ilyen "viccre"?

Figyelt kérdés

Rezgett a telefonom, mire a férjem:

-csak nem a szeretőd? ( visszatérő poénja, ezért vigyorogva válaszoltam)

- aha, az.

Erre hangszínt váltott és gúnyosan annyit mondott:

- Ja persze. Mégis kinek kellenél te. (és eléggé lekicsinylően végigmustrált) Mikor meglátta az arckifejezésem, annyit tett hozzá, hogy "rajtam kívül, természetesen".


2016. febr. 9. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem vicc. nagyon megbántódnék.
2016. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tudom, hogy elég sok mindenkinek, poénra venném, már amennyiben tényleg annak szánta. (De tudom, hogy ilyennel csak viccelne, ő is látja mindig, mikor bámulnak, és szépnek tart ő is.)

De ha valaki ezt komolyan gondolná, akkor pofán verném és szakítanék.

2016. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondott már ilyet a párom.( nagyon rosszul esett)

De vissza vágtam,azzal hogy; Miért ,te kinek kellenél? És ezzek után még örűlj annak,ha veled maradok,de ha gondolod megnézhetjük ki kinek kellene..szóval? Azóta semmi ilyen,de ha lenne,akkor tudja hogy ha megbánt 2x rosszabb lesz neki.

Meg persze,mondtam neki még,hogy legyenszíves nem elvenni az így is kiss önbizalmamat.

2016. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok hölgy, ezt kifejezetten bántónak tartom. Lehet, hogy csak egy rosszul sikerült poén, de ha az, akkor én azért jobban igyekeznék megnyugtatni, hogy nem komolyan gondoltam.
2016. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én komolyan venném, és elhagynám, hogy kiderüljön kinek kellek. És nem, nem viccből.
2016. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi szerető téma nálunk csak akkor merült fel, mikor már rossz volt a kapcsolat. Nem sokon múlt az igazi szerető.
2016. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első reakcióm, hogy szólnék neki, hogy mennyire szemét volt, ha nem érezném azt, hogy őszintén megbánta a tettét, akkor felülvizsgálnám a kapcsolatot és döntenék, hogy vele vagy nélküle élném az életemet.
2016. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor arra gondolok: de jo egyedül! (Nem rosszindulatbol irom!)
2016. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mondott ilyet az exem, és rá nem egy hétre szétmentünk.

Mikor megmondtam, hogy milyen szarul esett, annyit felelt, "de legalább őszinte voltam". Anyád!


Tudod, a hangsúlya alapján simán érthette ezt szó szerint,, én itt vizsgálnám felül a kapcsolatot - mint tettem is akkor -, és ha szükséges, szakítanék.

2016. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!