Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel jól megvagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel jól megvagyunk szeretjük egymást, de viszont kikészít és mintha parancsolgatna. Azt érzem szakitani kéne de tudom hogy megbánnám és neki is rossz lenne. Valakinek valami vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentétes: jól megvagyunk de azt érzem szakítani kéne... szerintem ezt meg kéne beszélned a barátnőddel. Mondd meg neki, hogy úgy érzed mintha irányítana, és fogadja el, ha neked is van véleményed vagy épp szeretnél valamit. Egy kapcsolatban mindig kompromisszumot kell kötni, ő is enged te is engedsz. Remélem, sikerül megoldanotok!


L18

2010. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért nem vele beszéled ezt meg?? mi semmit nem tudunk tenni. vélemény? most mondjuk azt h de, szakíts? ha lehet, akk tedd helyre és kész. tapasztalat.. hát hasonló a szitu velem, vagyis, én vagyok a "parancsolgató", de ő így szeret!
2010. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lány vtam, 18-as :DxD
2010. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!