Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7eve vagyunk egyutt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7eve vagyunk egyutt a párommal, elegge megszokottá váltak a napjaink. Valami otlet amivel életet vihetnék a mindennapjainkba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az mit jelent h, megszokottá ??

Mert hogy öszinte legyek nem nagyon értem a kérdésed

2010. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugy erzem nem erdeklem mar ot ugy mint regebben.nem kapok eleg figyelmet,odaadast,gyengedseget.
2010. márc. 30. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ágyban kéne valami játék nektek pl:egy macska annak jó érdes a nyelve vagy egy tacskó az mindent nyalogat :)
2010. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban trmészets. Vlószínülg a párod már kicsit uh téged. Túl spok minden t nem tudsz csinálni. Mi fiúk úgy vagyunk, hogy ennyi év elteltével hamar ráununk ugyanarra a nőre
2010. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ah ennyi baromságot amit itt összetud egy-egy válaszadó hordani......hihetetlen.

Ez sajna minden kapcsolatban eljön egyszer-egyszer.Ezért hívják hullámvölgynek.Megszokottá válik minden.Rutinná alakul.Eltűnik az izgalom,a vágy,a szenvedéj és bizony-bizony bennünk nőkben is nem csak a pasikban tehát a pasinak is KÉNE tennie azért hogy ez ne igy legyen de hogy ez lustaság vagy mi az ő részükről azt nemtudom...

Változatosság....tedd féltékennyé akkor általában felébred bennük a tigris és védik ami az övék elmúlik a biztonság érzés hogy őt már megkaptam és megtartom nem kell küzdeni érte ő már az enyém....valahogy igy gondolhatják.Nem félre lépésre gondoltam.Pl.mikor egy pasi nyomult rám akár buliban vagy bárhogy ha csak megnézett az én páromnak vérben forogtak a szemei és rájött esetleg elvehet valaki tőle.....Kell a váltpzatosság,programok,néha egy egy sms ami nem mindíg abból áll hogy szeretlek.pl.írd le mit teszel vele este...szokatlan módon írd...változatosság az ágyban,szerepjáték,segédeszköz,sexi ruci esetleg szokatlan helyen sex.Kocsiban mondjuk.Vagy bárhol.Legyél sexi otthol is.Fantázia............

2010. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7 év sok idő,ez tény..De csináljatok valami programot,amit amúgy nem szoktatok. Pár ismerősöm pl évek óta nem volt moziban,színházban ami nekem hihetetlenül is hangzik. El is utazhattok pár napra kettesben. Jön a jó idő,a piknikezés,a kerti party,lehet társaságba járni,bulizni együtt,stb.

Ha a szex is unalmas,akkor meg egy szexi harisnya,fehérnemű,kényeztetés:)

2010. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!