Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok mondani, hogy melyik nap van valentin nap?

Figyelt kérdés
Megszeretném kérni a barátnőm kezét, aki már pár napja azt kérdezgeti, hogy "mi lesz a valentin napi ajándékom?", de ma csúnyán össze vesztünk (nem tudom mi baja volt), ezért arra gondoltam, hogy békülési szándékom jeléül feltenném neki a nagy kérdést aznap, mert úgy érzem, ő az igazi, nagyon szeretem
2016. febr. 14. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
2017.febr.14
2016. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ma van/volt valentin nap
2016. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha sietsz még talán belefér.
2016. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amerikából begyűrűzött divat ünnep... te amúgy eddig hol éltél?

Messze a civilizációtól egy lakatlan szigeten?

2016. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem troll vagy. Vagy ostoba. Választhatsz. :D
2016. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyenge kamu lett.
2016. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amikor elolvastam a második választ, azonnal próbáltam elérni, de a telefont nem vette fel, interneten nem volt fent, ezért elrohantam a szüleihez, gondoltam ott van, de azt mondták, elment a legjobb barátnőjéhez.. Hozzá is elmentem, de ő nem volt otthon, ezért elhatároztam, hogy benêzek a kedvenc kávézóikba.. Az első kettőben nem találtam őket, hanem a harmadikban..

Oda mentem hozzá, elmondtam, hogy egy ostoba vagyok és mennyire sajnálom, majd letérdeltem.. Gyűrű nem volt nálam, ezért csak megfogtam a kezét, és feltettem a kérdést: "Ivett, lennél a féleségem?"

Azt az örömöt az arcán látni kellett volna.. Szóhoz sem tudott jutni.. Amikor igen, annyit mondott "barom vagy, de én ezért szeretlek.. igen, szivesen lennék a feleséged"

Az összes többi vendég tapsolt, a barátnője is nagyon mosolygott, de azért megjegyezte: "azért az ciki, hogy nem tudod mikor van valentin nap"..

A kávézóból hozzám jöttünk, és most itt alszik mellettem.. Mármint nem a ba barátnőm barátnője, hanem a barátnőm :)

2016. febr. 15. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Pop corn nincs a vetítéshez?:D
2016. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt sajnos neked kell beszerezned :D
2016. febr. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!