Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám lányként kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lányként kezelni ezt a problémát? A barátomnak nem áll fel.

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal. Egyébként minden tök jó, nagyon szeretjük egymást, nincs semmi problémánk, csak ez, eddig egyszer sikerült rendesen szeretkezni, amúgy vagy el se kezdjük, vagy abbahagyjuk anélkül, hogy ő elmenne.

Nem lenne gond és türelmes lennék, annyi a probléma, hogy egyre inkább magamat kezdem okolni, hogy biztos én nem tetszek neki. :/

Mi a teendő ilyen helyzetben? Már beszéltünk természetesen, azt mondta majd kitalál valamit, én inkább azt nem tudom, hogy hogy kéne hozzáállnom a dologhoz, tanácstalan vagyok.

20/L


2016. febr. 21. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem a te hibád!


Az a tanácsom, hogy ezt a problémát minél hamarabb kezeljétek! Biztos vagyok benne, hogy a párod önbecsülése férfiként romokban hever, vagy fog, ha nem történik segítség ebben.

Nem akarlak megijeszteni, de az én szerelmem korai magömlés miatt (vagyis javarészben emiatt) depressziós lett. Sajnos én hiába álltam mellette türelemmel és szerelemmel, csak 4 hónapig bírta, azután szakított velem... Előtte másfél hónapig ár le sem akart velem feküdni.

Szóval beszélgessetek sokat, és próbáld rávenni, hogy gyakoroljatok. Ha nem megy, akkor jöhet a lelki és testi kivizsgálás.

2016. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd elhagyni akkor ne hagyd el,ez ilyen egyszerű.
2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tényleg meg kell beszélni őszintén! Lehet fiatal a kapcsolat egy ilyenhez, de ez csak rosszabb lesz.

Nem mindegy, hogy milyen eredetű a gond és mi pontosan! Óvszerrel van gondja, vagy megszokta a saját kezét és nem megy punciba.. Ilyen is van.

Nekem is volt egy ilyen pasim, korai magömlés, el se jutottunk 1 év alatt oda, hogy behatol!! Nem lehetett vele beszélgetni róla... Szakítottunk, nem emiatt, de benne volt, hogy nem akar tenni a dologért. Én is mindig azt kaptam, hogy majd kitalál valamit, megoldja ő..

2016. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem volt még ilyen gondja.. Kapcsolatként "friss", de évek óta ismerem, szóval teljesen megvan a bizalom. Azt mondta valamiért zavarban van és izgul (és egyre jobban izgul emiatt :/ ), és a gumi se jó, még nem használt gumit ezelőtt.
2016. febr. 21. 22:24
 15/21 omba ***** válasza:

Sajna kezdem megismerni ezt a gondot, de öregen se jobb... erősíti magát a kudarctól való félelem, de erőltessétek, ő ügyeskedjen, te meg szintén vedd kezedbe a dolgot.


SEMMIKÉPPEN se gondolj ara, hogy ez a te hibád volna, nem az.

2016. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még az is előfordulhat, hogy a barátod szűz volt, vagy nagyon-nagyon tapasztalatlan és eddig csak maszturbált, és gondolom hozzászokott az ingerhez, amit a gumi lecsökkent, és ezért nem tud teljesíteni. Ez az "eddig még soha az életben senkivel, semmilyen körülmények között, még tornádóban is csináltam halál félelemben... kétszer" kifogás erre enged következtetni, tipikus, hogy próbálja rád tolni.
2016. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ma 13:23

Több kapcsolata volt előttem, mint nekem előtte, 1000%, hogy nem szűz, sokkal tapasztaltabb nálam :D

2016. febr. 22. 13:31
 18/21 anonim ***** válasza:

Érdekes!

Lehetséges, hogy nagy benne a megfelelési vágy irántad! Bár ha már régóta ismer, akkor nem tudom miért izgulhat... Vagy valamilyen egyéb magánélet probléma? Család, munka, iskola?

2016. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok valami szakértö, de nálunk is ez volt az elején, vagyis hasonló. Igaz, én szűz voltam és az a nehéz eset fajta :D szóval nagyon nehezen ment be, többszöri próbálkozásra. Erre jött a barátom idegessége, persze lelankadt egy idő után, én is már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj. Nekünk 2-3 bénázás után sikerült, azóta semmi ilyen gond nincs. Szóval lehet a te barátod is ideges...bár attól függ, hányszor próbálkoztatok, ha komolyan sokszor, akkor lehet más a gond.
2016. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeget kihagytam...én azt mondanám, éreztesd vele, hogy semmi gond, megesik, ne izguljon amiatt hogy esetleg a te szemedben ezzel "kevesebb" vagy ilyesmi. A pasik nagyon kényesek erre.
2016. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!