Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a fiút hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiút hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

én 13/L vagyok ő 14/F

és én nekem tetszik,és szeretnék járni vele...nem tudom,mit tegyek,mert csomószor rámmosolyog,meg ilyenek,de annyira nem szoktunk dumálni,pedig tök jó fej.

Nem is tudom,nem én akarok kezdeményezni,inkább csak testi jelekkel tudatni vele,hogy tetszik nekem.

Flört tanácsok?


2010. márc. 31. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A flörtölni kezdenél, az már kezdeméynezés volna. Először döntsd el, hogy mit szeretnél. Illetve azt is, hogy kit. (és hogy miért szeretnél járni valaki olyannal, akit nem is ismersz, hisz nem beszéltetek)
2010. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig ...ajj ezt nehéz elmagyarázni.beszélgetünk,de ritkán,és amikor Vele beszélek,olyan jól érzem magam,vagy olyan különlegesnek,és legszívesebben megölelném...

Igazából nem tudom...

sokszor álmodozok arról,hogy legyen egy olyan pasim,aki a haverom is...

olyan jóóóó lenne (:

2010. márc. 31. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedgi vagy kezdeményezel, vagy nem lesz semmi, ha ő nem akar lépni.
2010. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Telepítsd a wow-ot és dicsérd meg a gearjét, esetleg küldj neki egy /kiss-t hidd el egyből a nyakadba ugrik majd.
2010. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!