Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
ez lessz az első közös karácsonyunk én 15vok a barátom 18 és mit vegyek neki?? vmi nagy ajándékbe gondolkozzak pl aranynaklánc ? vagy mégis mien téren tapogatozzak??? léci segitsetek nagyon kösszi
2007. nov. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ebben a gondban vagyok:P De szerintem az arany nyaklánc kicsit tulzás. Ha szereted és szereted az már nagy ajándék:PDe egy kis szerlmes képeslap vagy plüss állat mindent megold:P
2007. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Alsónadrágot.
2007. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is egy aranynyaklánc túlzás. Én az első karácsonyunkra aranymedált vettem, de mi akkor már jóval idősebbek voltunk, mint ti és már együtt terveztük a jövőnket.

Esetleg vegyél neki valami parfümöt, vagy pólót.

2007. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én maradok valami meleg pulcsinál vagy valami ruhafélénél. És hozzá esetleg egy képet rólad =) Ja és jár hozzá 1-2 csók is :)
2007. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen gondom :(

Szerintem az arany nyaklánc túlzás. Próbálj olyan témájút venni, ami érdekli őt. Szerintem ha csinálsz vele egy közös képet, és szépen berakod egy aranyos képkeretbe, annak nagyon fog örülni. Én személy szerint nem szeretem a plüss állatokat, (az előző válaszban láttam) 18 évesnek én olyat nem vennék.

2009. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!