Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem már vele se a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem már vele se a szexet, se a csókot. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Csókolózásnál kb csak annyit érzek, hogy tiszta nyál vagyok, szívem szerint megtörölném a számat..A szexet ő nagyon élvezi, én már egyáltalán nem..sőt, ha nekem egy kicsit kezd jó lenni, ő azt márnem "bírja"...Beszéltünk már erről, de úgy érzem semmi sem változott. Pedig ő szeret engem..

2016. febr. 27. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%

hagyd ott, ennek semmi értelme ha már ilyen szinten vagy a nővel

A lényeg, hogy akard is a nőt akivel együtt vagy bár egy idő után azt is meg fogod unni

2016. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Drága! Én vagyok a nő!!
2016. febr. 27. 23:14
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért szép kis hozzáállásod van a dolgokhoz, ezek szerint...
2016. febr. 27. 23:15
 4/21 Mumusan ***** válasza:
Már nem vonzódsz hozzá...ennek annyi
2016. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kialudt a láng, már csak emberileg szereted, szerintem jobb, ha továbbléptek
2016. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Elég durván tönkrement a kapcsolatod.
2016. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szorítsd össze a fogaidat és lépj tovább elmúlt a szerelem kihűlt a kapcsolatotok.A szeret szót megszokásból mondja már.Keresd a boldogságodat új hullámokra kell evezned:)
2016. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem, ő tényleg szeret :(
2016. febr. 27. 23:30
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Mielőtt félreqrnál, tájékoztatsd a szakításról őt is.
2016. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, azt válaszolod az első hozzászólónak, hogy "Azért szép kis hozzáállásod van a dolgokhoz, ezek szerint...

"


Miért is szép a hozzáállása? Te írtál olyat, hogy "Csókolózásnál kb csak annyit érzek, hogy tiszta nyál vagyok, szívem szerint megtörölném a számat." Mondod ezt egy olyan emberre aki elvileg szeret téged. A te hozzáállásod akkor milyen?

2016. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!