Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok túl pár rossz kapcsolaton, vére 2 éve úgy éreztem megtaláltam az igazit. Jó anyagi körülmények között éltünk. Minap kiderült róla, h egy csaló és több embert átvert, szenvedélyfüggő. Hozzáteszem engem mindig nagyon szeretett, tisztelt. Nem tudtam az egészről semmit. Mit tennétek a helyemben?
2016. márc. 1. 08:04
 1/4 omba ***** válasza:
"engem mindig nagyon szeretett, tisztelt" - míg le nem húz... akkor majd átgondolatlanod ezt megint.
2016. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen szenvedélyről beszélünk?

Ha szerencsejátékos vagy csaló, akkor azonnal lapát!!!!

2016. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sportfogadás sajnos
2016. márc. 1. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Betegség, csak komoly segítséggel lehet kimászni belőle. Előbb vagy utóbb elhordja mindened.

Hát én gonosz lennék:( Kompromisszum és nem konszenzus. Abbahagyod veled maradok, különben viszlát.

Az első gyanús jelre lelépnék. Nekem volt olyan pasim, aki roulettezett, amikor még voltak kaszinók és... hüm.... Nagyon gáz volt, állandóan le volt égve, ha meg nem akkor elszórta a pénzét marhaságra, majd eladta és visszapörgette a golyókba. Nekem mondjuk mákom volt, hogy megszűntek a kaszinók, sokkal körülményesebb lett. Miattam azonban nem hagyta volna abba, ez a veszteségem, de a kapcsolat is azzá lett végül, más miatt.

2016. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!