Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárkózott, introvertált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, introvertált, igényes, óvatos férfi és ugyanilyen típusú nő nem jó párosítás? 20+N

Figyelt kérdés
Nehezen adom ki magam, nem szeretem, ha valaki megfojt a közelségével, fontosak a belső értékek, magasra teszem a mércét belsőre. Meg van a magam kis világa, el vagyok egyedül is. De mit tegyek, ha a férfi, aki udvarol, ugyanilyen? Elvárja, hogy oda adó legyek, de ha keresem, vissza fogja magát, ha nem keresem, megsértődik, túl dramatizálja, azt hiszi nem érdekel. Nem tudom, hogy "kezeljem"?! Kezdem feladni. Most én vagyok a szemét, mert nem foglalkozom vele. Segítsetek, hogy ne bántsam meg, hogy ne is nyomuljak azért?
2016. márc. 2. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, lehet túl egyszerű a válaszom, de ha "ugyanolyanok" vagytok, akkor tennék egy próbát hogy úgy viszonyulnék hozzá, ahogy nekem tetszene ha a másik tenné...

Szerintem bejöhet, egy próbát megér. :)

2016. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem nem feltétlen rossz párosítás, mivel jobban meg tudjátok érteni egymást. Lehet, hogy felvillanyozódott a srác, az újdonság miatt.


Az talán segíthet Neked, ha azt mondod Neki, hogy lassan szeretnél haladni. Minden bizonnyal megfogja érteni.

2016. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő megbántott téged,akár akaratlanul?
2016. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy egy nem introvertált még kevésbé fogja ezt élvezni.


Szerintem egyrészt világosan tegyétek ki magatokat egymás elé. Mutassátok meg, hogy kik vagytok. Ha nincs zsákbamacska, akkor némi súly leesik rólatok.


Másrészt ezeket is meg kell beszélnetek. Azt, hogy úgy tűnik mindekttőtöknek fontos azért a törődés. Szóval egyrészt igyekezzetek többet kezdeményezni ilyen irányban. És ha a másik összgyűjti a bátorságát és lép, akkor ezt vegytek észre és erősítsétek ne elfojtsátok. Ezeket amiket ide írtál is megmutathatnád neki akár.

2016. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Két hülye...
2016. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg kellene próbálnod teljesen kiadnod magad neki,ha jól sejtem nem olyan fajta aki visszaélne ezzel.

Szerintem az a gondja,hogy nem érzi rajtad a közvetlenséget.Pontosabban nem érzi folyamatosan.Ez nagyon fontos,mert nem elég ha néha megmutatod neki a bensődet,folyamatosan látni,érezni szeretné rajtad a kötődést.

2016. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatokkal az a gond,hogy mindkét fél jól megvan egyedül is,nincsenek feltétlenül rászorulva egymás társaságára.Túl könnyen mondanak le az igazi boldogságról és érik be azzal ami van.Aztán mikor már elveszítették egymást akkor kezdenek azon keseregni,hogy milyen jó lehetett volna együtt.

Nem szabadna meghátrálni a nehézségek ellenére sem,én tudom mert én is meghátráltam és lassan a kesergős fázisba lépek.

2016. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt olvastam hogy ótvaros
2016. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor most magadra ismerhetsz, nagyon nehéz kezdeni egy ilyen felfogású "emberrel"

sajnos én is megszívtam a f.aszt rendesen

2016. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!