Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha a barátnőmmel msn-ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a barátnőmmel msn-ezek aki 16 éves én 19 vagyok és amikor beszélgetünk nekem alig ír vmit másokkal meg folyamatosan megállás nélkül tud beszélgetni beleértve lányokat meg fiukat is miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
zavarban van, nem tud mit mondani. kérdezd meg tőle. blablabla. MÉG MINDIG AZT HISZITEK, HOGY EGY ISMERETLEN EMBER MEG TUDJA VÁLASZOLNI A PÁRKAPCSOLATI KÉRDÉSEKET, AMIK MINDÖSSZE KÉT EMBERRE TARTOZNAK? na bocs. de nagyon idegesít a sok hülye kérdés.
2010. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

hát az gáz ha az msn en sem tudsz vele beszélni vagyis hogy ő nem tud veled

élőben hogy megy az eszmecsere??? mert ha ott sem meg a trécselés bizony előbb utóbb GAME OVER lesz ez a kapcsolat!

2010. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát élőben normálisan mindent megtudunk beszélni de msn-en másokkal egyszerűen többet beszélget mint velem mert ha annyira szeret akkor gondolom a barátja lenne az első nem más
2010. ápr. 2. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
ne msnezzetek. ennyi.
2010. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes..nekem a barátom az első msn-ezés közben is.

Főleg, általában a lányok alig várják, hogy feljöjjön a kiszemelt srác/barátjuk és ráírjon..

2010. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő ir rám mindig előszőr beszélgetünk 1 pár percet utána már nem nagyon ír semmit se várja hogy én irjak neki magától nem tud
2010. ápr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!