Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így ok?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, barátnőm 21 kb. olyan 30 km-re vagyunk egymástól, én édesanyámmal és húgommal élek. Hétvégenként találkozunk, nagyon ritkán hétköznap is 1-2 napra.

Na szóval a lényeg, ha előkerül a jővővel kapcsolatos kérdés, ki mit szeretne, mitől lenne nyugodt élete.

Az én válaszom: Házasság, 2 gyerek- 1 fiú egy lány, szeretet, béke

Az ő válasza: Elmenni dolgozni, pénzt keresni, a fele fizetését odaadni az anyjának, a másik fele meg az övé lenne és megvenne magának amit akar.

Nos ezzel nem is lenne tulajdonképpen baj, de nem is látom rajta hogy ilyesmin törné a fejét, mikor mondom neki hogy ez így nem jó hogy ő így gondolja, mindig azzal érvel hogy "Hol van az még, addig még csomó idő van, meg annyira jövőbeli dolog, minek erről beszélni"


2016. márc. 11. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még, tényleg bármi lehet. Amit nem értek, hogy miért kéne a fele pénzét odaadni az anyjának?

Amúgy tényleg kellene dolgozni mindkettőtöknek, ebben az országban nem megy nagyon a hagyományos felállás, férfi dolgozik, nő otthon a gyerekekkel. Hacsak nem vagy politikus, vagy polgármester, stb.

2016. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még csak jövőbeli terv, hogy elmenjen (elmenjetek) dolgozni. Magyarul még bele se kóstoltatok a felnőtt létbe.

Szerintem teljesen rendben van, hogy a barátnőd még szeretne munkát vállalni, pénzt keresni, elindítani egy felnőtt életet. Később, gondolom, majd ha eleget keres, szeretne elköltözni az anyjától, mondjuk veled együtt.

Te is anyádnál élsz, gondolom nincs munkád, sose éltetek együtt. Persze, hogy van távolabbi jövőterved is, család meg gyerekek, de hová sietsz még? Jóformán semmit sem tapasztaltál meg az életből.

A barátnőd látja reálisan szerintem a közeljövőt.


Ja, a gyerek neme pedig nem elhatározás kérdése és nem rendelésre jön, legalábbis egyelőre.

2016. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Amit nem értek, hogy miért kéne a fele pénzét odaadni az anyjának?"


Gondolom, hogy fizesse belőle a rá eső részt a kajából, számlákból, stb.

2016. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lány őszinte, és így korrektebb. Most jobban esne a lelkednek, ha azt mondaná amit te, és közben meg nem úgy lenne. Reális. Tudja, hogy ebből a kapcsolatból a fiatal kor miatt nem lesz semmi.
2016. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
1. Hiába vagytok nagykorúak ez még messze nem felnőtt párkapcsolat. A lány fiatal még, ez ebben a korban természetes. Manapság a lányok is lassabban érnek agyban hiába állítják az ellenkezőjét. Tisztelet a kivételnek, de sokan 20as évek közepéig agyban gyerekek maradnak még akár úgy is, hogy már anyukák. És ez elég nagy baj.
2016. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PearlDiver ***** válasza:

Egyrészt. Te sem hiszem hogy úgy képzeled el a házasság+2 gyerek történetet, hogy egyszer csak gondolsz egyet és hopp, most akkor kezdhetjük. Ha egy családot szeretnél eltartani, ahhoz egzisztencia kell - nem lesz ott anyu-apu hogy elintézze/kifizesse/megoldja helyetted. Gürcölni kell érte, vagy nyerni a lottón, de utóbbira nem érdemes alapozni.


Másrészt. A barátnőd is fog ilyenekre vágyni, ne aggódj. Csak ő még nem ott tart. Nem hiszem hogy érdemes siettetned, hiszen neked is még fenekeden a tojáshéj. Persze jó lenne, ha hosszú távú közös tervekben is meg tudnátok egyezni, de erre nem kell túlságosan rágörcsölni.

2016. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy 18 évesre nem is lehet alapozni. Még ha akarna sem.
2016. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok a barátom pedig 22 és mi már a gyerekeket tervezgetjük, meg hogy hogyan tudunk spórolni egy közös lakásra/házra, pegid még csak 6 hónapja vagyunk együtt, de már együtt élünk 1,5 hónapja.

Szóval szerintem ezek a dolgok főleg a kapcsolat komolyságától függenek. Egymással képzeljük el a jövőnket, így természetes, hogy ilyenekről beszélgetünk, iyeneket tervezgetük.

Amúgy mióta vagytok együtt?

Én nem ismerem a lányt, de szerintem nem gondolja komolyan veled ez a kapcsolatot.

És szerintem jobb ha letisztázátok, ezt a gyerek kérdés, nem most, de ha már huszas áveitek közepe/vége felé jártok, mert ha nem egyezik az elképzelésetek, akkor ez hosszútávon nem fog működni.

2016. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy oké, ki tervezget 18 meg 21 évesen már gyerekek? Mi 24 évesek vagyunk a barátommal és egyelőre nekünk is inkább pénzügyekkel, munkával kapcsolatos terveink vannak, egyikünk sem akar még egy pár évig gyereket, az biztos. Ettől még komolyan gondoljuk egymással a kapcsolatot.
2016. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy két válaszolónak idézek a kérdésből:

"Én 18 vagyok, barátnőm 21"


A barátnő nem 18 éves. A kérdező annyi. Nem mintha nagyon változtatna a helyzeten, de olvasni azért tudni kellene.

2016. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!