Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a székely lányok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a székely lányok? A barátnőm (22) pár hónapja él Budapesten, ízig-vérig székely. Okozhat ez valami problémát, nem jellemző helyzetet a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 21:58
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
96%
Nem hiszem, maximum egy kis tájszólás, dehát az még aranyos is tud lenni.
2016. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Röviden leírom, hogy miket tapasztaltam a székely leányoknál. Tudnak inni :D nem keveset, a feles fogalmát is csak akkor ismerik el, ha követi a másik feles, hogy egész lehessen. Nem jó velük veszekedni, jól főznek, s jól tudják használni a kést, s nemis félnek tőle. A nő nem ember hanem fehérnép, "A nő nem ember s a medve nem játék". Amúgy barátságosak :)
2016. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Roppant gyakorlatiasak. Ez annyiban jó, hogy talpraesettek: egy székely lány nem fog sikítófrászt kapni, ha például meg kell ragasztania a biciklijén a kereket, vagy akár megjavítania a háztetőt. Tényleg. :)


Ennek viszont az a negatív oldala, hogy elsősorban érdekemberek.

Ez azt jelenti, hogy pontosan addig lesz beléd szerelmes, amíg abból valamilyen előnye származik.

2016. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erről most eszembe jutott a székely és a fia :D
2016. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagyok a kérdezőre! Én is egy székely lánnyal jönnék össze!
2017. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem egy székely barátnőm volt vagy 2 évig. Hát mit is lehetne mondani? A székely lányok nagyon szépek, ez alap. :P Viszont emellett nagyon makacsak, önfejűek. Az van amit ők kigondolnak és azzal annyi. Én puszilós meg ölelkezős vagyok, így tudom kimutatni a szeretetem, hát ezt nem nagyon kaptam vissza, ez kicsit a ridegség jele. Viszont a székely lányoknak vannak erényeik, elveik, ami azért nem nagyon mondható el manapság.

Kedves kérdező, sok sikert és boldogságot kívánok a székely "leánykához" ;)

2017. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy székely lány az álmom. Gyönyörűek! :) 21/F
2020. febr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nem sok székely lányt ismerek, de akiket igen, azok mind kedves, aranyos, jó lelkű teremtmények. Becsüld meg, ha még együtt vagytok.
2023. jún. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!