Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszakai gázok ellen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai gázok ellen lehet tenni valamit? L/20

Figyelt kérdés
Egyszer kiskoromban valaki mondta, hogy ejszaka szellentettem egyet, es azutan betegesen feltem ettol, ezért akarhanyszor a baratnoimmel volt pizsipartym, vagy kesobb a parommal aludtam, annyira feltem, nehogy bekovetkezzen ez, hogy teljesen ragorcsoltem, es ettol felpuffadtam, es meg rosszabb lett a helyzet, mert nem birtam ki az ejszakat, es tudom, hogy fingtam neha. Utobb kiderult, hogy laktozallergiam van, attol merseklodtek a problemak, de meg mindig annyira felek, hogy ettol durvabbak a panaszok, amikor egyedul alszok minimalisak a gazproblemaim. Emelett szornyu teny hogy a parom nehezen alszik el, es ilyenkor szerintem hallja, de uriember es nem szol nekem. Valaki valami tanacs, hogy tudnam ezt elmulasztani?
2016. márc. 16. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem leszarja a párod, ha hallja is néha. Mindenki szokott eregetni, amíg nem direkt a másik orra alá csinálja valaki "viccből", addig szerintem ez senkit nem zavar!
2016. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár ezen parázni. Ha amúgy szokás nálatok az análozás is, akkor meg pláne kár aggódni, mert az csak egy szerelmi sóhaj a kéjbarlangodból.
2016. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy párod bármi rosszat gondolna rólad, mert álmodban, öntudatlanul pukizol néha, pláne, hogy a laktózérzékenység ilyesmivel jár. Szóval nyugodj meg, semmi baj nincs.
2016. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még be is jelentem ha pukizok, mivel egyenes ember vagyok. Nincs ezzel probléma szerintem, ez egy teljesen természetes dolog.
2016. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt nekem is nehéz volt elfogadnom, de egy idő után megszoktam. rájöttem hogy ez tök normális és a páromat kicsit se érdekli. nem gondol róla semmit. hidd el, ez a férfiaknak fele annyira nem számít mint nekünk :)

20N

2016. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg annyira zavar, hogy hallja, hordj tangát. A szagokat ennél is lehet érezni, de a hangokat nem.
2016. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :)
2016. márc. 17. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes dolog, nem kell ilyesmin aggódni. Hidd el, a barátod is fingik eleget. Elég csúnyán begörcsölhetsz, ha visszatartod huzamosabb ideig, szóval nem jó ötlet, és álmodban amúgy sem menne. Bele sem gondolok mennyit fogsz még ezen agyalni ha esetleg komoly kapcsolat lesz belőle és összeköltöztök, vagy össze is házasodtok.


Nem mondom, hogy beszéljétek meg, mert az az érzésem, hogy lesülne a bőr az arcodról annyira zavarban lennél. Viszont lehet nem ártana.

2016. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!