Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madárnak néz? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal,tudom,hogy szegény,ismerkedünk november óta és még egyszer sem ittunk meg sem egy kávét,semmit. Szülinapra vett virágot,ennyi. Nem is tartok igényt rá,hogs elhalmozzon,de más városban élünk,buszozgattam hozzá volt,hogy minden nap,mindig csak sétálni vitt el....feldobtam,hogy menjünk már valahova végre,azt mondta jó persze..agyaltam,töprengtem vajon miért nem ott veszi meg a jegyeket ahol ő felszáll mindkettőnknek...mire mondta a telefonban,hogy az utolsó pénzéből feltöltötte a telefonját,de annyi pénze azért még van,hogy elmenjünk abba a városba SÉTÁLNI...ekkor futott átaz agyamon...miért akart az én városomban jegyeket venni,miért nem ott,ahonnan indul...mikor rákérdeztem ugyan mit mond,hogy akkor hova megyünk,csak,hogy tudjam hova vegyem a vonatjegyet,mert akkor megveszem előző nap,annyit válaszolt,hogy majd megvesszük együtt...gyanítom így magamnak vehettem volna a jegyet gyönyörűen....
2016. márc. 18. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
He???
2016. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kizárható:


[link]

2016. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
wtf?!
2016. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha annyira tetszik, miért kellene bárhova is mennetek? Ott akarod jól érezni magad, vagy vele? Nem mindegy!
2016. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos csak en nem ertem, pedig ketszer elolvastam:-)))
2016. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Blade Bone

Jövök egy sörrel, ha lefordítod nekünk férfinyelvre a kérdést.

2016. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó akkor nemcsak nekem nem világos a történet, hogy ki kinek hova vesz vonatjegyet :D


Amúgy ha tudod , hogy szegény és neked meg nagyok az igényeid akkor minek ismerkedsz egyáltalán vele???


Nekem speciel semmi gondom nincs azzal, ha csak simán itthon vagyunk és összebújva filmezünk :)


Nem kell mindenhova vinni. Gondolom neki is kínos a dolog..

2016. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Én sem értem. Lehet női nyelvre is fordítani.
2016. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, nem jól értem, de nekem a következő jön le:

Még csak ismerkedtek, nem is jártok igazából. A srácnak nincs pénze, de te természetesnek veszed és elvárod, hogy meghívasd magad egy másik városba, és végig vagy sértve, hogy ott sétálni fogtok csak.


"gyanítom így magamnak vehettem volna a jegyet "

Felháborító! Inkább te nézed őt madárnak.

2016. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es

Akkor a csaj dugni akart és mivel csak sétált meg buszozott, most kissé hisztis?

2016. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!