Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem mondja tegnap, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem mondja tegnap, hogy az exevel jobb baratok, mint amilyen velem. Minden nap hivja telefonon, mig vele szepen beszel, velem csunyan. ( van egy kozos fiuk ), mikor viszi vissza a gyereket ejfelig ott marad beszelgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Főzz valami finomat, mire hazaér! Ez a nő dolga. :)
2016. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű nem? Csodálkozok,hogy összejöttél egyáltalán vele.Ha kb semmi nincs ami benned jó lenne neki akk miért hagyta ott feleségét?Azért,hogy vacsorázni beszélgetni,dugni hazajárjon? :/ Érdekes ilyennel még nem találkoztam :)
2016. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd ott.
2016. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"mig vele szepen beszel, velem csunyan"


Na ez nekem nem férne bele.

2016. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ne hagyd magad, ne legyél ilyen szerencsétlen! Ha az én férjem hívná minden nap az exét, és még ki is maradozik éjszaka, akkor feltenném a kérdést, hogy miért nem vele él párkapcsolatot? Mire kellek neki én?

Legyen aki főz, most, takarít utána?

2016. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tesz ezt veled, mert TE HAGYOD NEKI!
2016. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes, hogyha a férfi csinálja ezt akkor elítélendő, sőt igazad van, ha a feleség csinálja ezt akkor rendben van és ha a férjnek ez nem tetszik akkor soviniszta elnyomó.
2016. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy igazán jó kapcsolatban a felek egymás legjobb barátai is egyben, nem csak szeretők!


Szerintem nem szeret téged igazán... ha van olyan, amiről nem tud/mer/akar veled beszélni, akkor ott bajok vannak. :S

2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!